• BITCOIN/TL
  764496,315
  % 1,60
 • ETHEREUM/TL
  45391
  % -0,18
 • RIPPLE/TL
  14.69
  % 4,43
 • BITCOIN CASH/TL
  6388.65,692
  % 0,50
 • LITECOIN/TL
  1772.37
  % -1,66
 • COSMOS HUB/TL
  192.5
  % -1,53
 • CARDANO/TL
  7.16
  % 0,66
 • TETHER/TL
  27.56
  % 0,09

Yield Uygulaması, Ethereum Kullanıcılarının Yüksek Faiz Getirisi Almalarına Olanak Sağlayan Ethereum fonunu Başlattı

binance.gif

Geleneksel ve dijital finans arasında köprü kuran DeFi varlık yönetimi platformu YIELD Uygulaması, kullanıcıların Ether’larından (ETH) yüksek faiz getirisi elde etmelerine olanak tanıyan Ethereum fonunun lansmanını duyurmaktan memnuniyet duyar. Başarılı bir genel lansman ve token listelemesinin (YLD) ardından, YIELD Uygulaması artık kullanıcılarına ETH ve stablecoin’lerinde % 20’ye kadar APY sunabilir. Platform artık USDC, USDT, ETH ve YLD depozitolarını kabul ediyor.

YIELD Uygulaması , 12 Şubat 2021’de web uygulamasının kamuya açık lansmanından bu yana kayda değer bir ilerleme kaydetti. 10.000’den fazla kullanıcı halihazırda kaydolmuş ve platformun 5 milyon ABD Doları’nın üzerinde AUM’ye ulaşmasına yardımcı olmuştur. Şu anda, 33 milyondan fazla YLD jetonu YIELD App cüzdanlarında tutulmaktadır – mevcut arzın% 30’undan fazlasını oluşturur – ve 500’den fazla kullanıcının “5. Seviye” hesabı (20.000+ YLD) vardır ve bu onlara % 10 APY artışı sağlar.

Hem perakende hem de kurumsal pazar için tasarlanan YIELD Uygulaması, dijital varlık sınıflarına ilgi duyan yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda kripto gazilerinin karmaşık protokoller denizinde gezinmeden DeFi’nin inanılmaz fırsatlarından yararlanmalarına izin veriyor. DeFi güçlüdür ve YIELD Uygulaması, kullanıcıların fonlarını güvende ve korumalı tutarken DeFi’nin yüksek faiz getirilerinden yararlanmaları için bir ağ geçidi görevi görür. Yeni Ether fonu, kullanıcıların artık piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimini satmadan DeFi Alpha Fund I’in aynı yüksek faiz getirilerini almalarını sağlıyor.

YIELD App CEO’su Tim Frost, “Eter, merkezi olmayan finansmanın bel kemiğidir ve çoğu, onu dünyadaki en önemli kripto para birimi olarak kabul eder,” diyor. “İnsanlara DeFi’nin ortaya çıkmasına izin veren ve küresel finansın geleceğine pekala ev sahipliği yapabilecek varlığı satmadan Ether’larına yüksek faiz kazanma fırsatı sunmak istiyoruz. Bu, yol haritamızda önemli bir kilometre taşı ve uzun vadede ellerinde tutmak istedikleri kripto varlıklarından pasif olarak kazanmanın daha fazla yolunu arayan müşteri tabanımız için harika bir gelişme. ”

Merkezi olmayan finans (DeFi), Ethereum gibi blok zincirlerinin üzerine inşa edilmiş bir dizi finansal araç ve aracı ifade eder. DeFi, aracıyı denklemden çıkarır ve açık, şeffaf ve değişmez teknolojiyi kullanarak herkese eşit erişim ve fırsatlar sağlar. DeFi’nin en popüler protokollerinin çoğu, geleneksel finansmanın (borçlanma, borç verme ve sigorta gibi) tanıdık yönlerini ele aldı ve bunları sıfırdan yeniden inşa etti, hepsi de blok zinciri aracılığıyla güçlendirildi ve mümkün oldu.

DeFi bu yıl yeni rekorlar kırmaya devam etti. 1 Ocak 2021’den bu yana, DeFi’nin kilitli toplam değeri (TVL) % 233’lük bir artışla 15 milyar dolardan 35 milyar dolara çıktı . DeFi’nin büyümesi muhteşem oldu, ancak erişilebilirlik ana akımın benimsenmesini engelledi. YIELD Uygulaması, sezgisel, güvenli ve DeFi’nin en yenilikçi protokolleri tarafından desteklenen DeFi destekli bir hizmet oluşturarak bölünmeyi kapatır. YIELD Uygulaması, yakın gelecekte ek fonlar, fiat rampaları, her bir simge çifti için uygulama içi jeton takasları ve kart hizmetleri başlatacak.

YIELD Uygulaması Hakkında

YIELD Uygulaması, herkesin en iyi yatırım fırsatlarına erişmesi gerektiğine inanmaktadır. YIELD App’in misyonu, DeFi’nin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak ve onu tüm dünyaya sunmaktır. Bunu başarmak için şirket, geleneksel ve merkezi olmayan finansmanı mümkün olan en kolay şekilde birleştiren yenilikçi bir platform sunuyor. Daha fazla bilgi için give.app adresini ziyaret edin .

ambcrypto

Feragatname: Bu ücretli bir gönderidir ve haber / tavsiye olarak alınmamalıdır

binance.gif