• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Yatırımcılar Tezos, Chainlink, Dogecoin vb. Gibi altcoinlere yatırım yapmalı mı?

binance.gif

Bitcoin’in hakimiyeti düşüyor ve şu anda  54.400 dolar’da , altcoinler ise bir ralliye yol açan hakimiyette bir artış görüyor. Altcoinler arasında XTZ, LINK, DOGE ve BAL kazançlar gördü ve daha yakından bakmak ilginç.

Yukarıdaki tabloya göre, Binance coin, Cardano, Polkadot, XRP, Litecoin ve Uniswap diğer üst alts ile karşılaştırıldığında önemli bir hakimiyete sahip. Ancak, XTZ gibi üç basamaklı getiri sunmayan altcoinler , fiyat rallisinin bu noktasında yükseliyor . Tezos’un yerel NFT platformu, 16 Nisan’da bir Dünya Sanat Günü bağış toplama etkinliği başlattı ve Tezos’un ticaret hacmi son 24 saatte% 83’ün üzerinde arttı. Bu ticaret artışını tetikleyen olay, NFT platformundaki bağış toplama etkinliği ve Tenderbake’in test ağının piyasaya sürülmesidir.

Tezos’un fiyat tablosuna göre Tezos için kısa vadeli yatırım getirisi yüksek, fiyat 3 ay içinde 2,4 dolar seviyesinden 7,2 dolar seviyesine çıktı. Kısa vadeli yatırım getirisi yüksek olan altcoinler olmasına rağmen , Tezos istikrarlı bir şekilde büyüyor. Ek olarak, piyasa değeri% 5 arttı ve XTZ’yi biriktiren HODLers şu anda kar rezervasyonu yapıyor olabilir, ancak satış baskısının Tezos’un fiyatı üzerinde bir etkisi olmadı. Ancak geçtiğimiz gün, Bitcoin listelerde düşerken, yükseliş ivmesi Tezos’un durma noktasına geldiğidir.

LINK ve DOGE durumunda, fiyat rallisi uzatılmış görünüyor. Altcoinler ilk olarak toparlanmaya başladığında başladı ve birkaç düzeltmeyle ralli devam etti. Tıpkı DOGE’nin üç haneli getirileri azaltabilmesi gibi ve% 100 HODLers, 12 aydan daha kısa bir süre HODLing’den sonra bile karlı. Tüccarlar, bu iki altcoin için borsalarda yükselişe geçti ve HODLers’ın satış baskısına karşı durması nedeniyle LINK’in uzatılmış fiyat rallisi, kısa vadeli HODLers ve tüccarlar için daha yüksek YG’ye yol açtı.

 

Balancer ilk 100 altcoin arasında yer almasa da,% 80’den fazla BAL HODLers’ı 12 aydan daha az bir süredir elinde tutuyor ve buna rağmen neredeyse tüm HODLers kârlı. Bu, bu altcoinler arasındaki ilginç benzerlikler ve şu anda, bu dört altcoin yükseliyor ve düşen Bitcoin hakimiyeti ile birlikte, bu altcoinlerin uzun vadede rallilerine devam etmesi bekleniyor. Ancak bu, onları fiyat düzeltmelerinden muaf tutmaz ve BTC geçen gün bir darbe aldığından, bu altların çoğu da son 24 saat içinde fiyatlarının değer kaybettiğini gördü.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif