• BITCOIN/TL
  563713,539
  % -1,61
 • ETHEREUM/TL
  38791
  % -1,48
 • RIPPLE/TL
  10.71
  % -0,59
 • BITCOIN CASH/TL
  2342.62,180
  % -1,17
 • LITECOIN/TL
  1860.32
  % -2,20
 • COSMOS HUB/TL
  217.71
  % -3,01
 • CARDANO/TL
  7.82
  % 0,28
 • TETHER/TL
  20.79
  % 0,39

XRP Kulanıcıları Spark (FLR) Token Ticareti Yapabilecek

binance.gif

Dijital varlık yöneticisi Bitrue, Flare Networks‘ün yerel belirteci olan Spark’ın (FLR) 6 Ocak’tan itibaren alım satıma açılacağını duyurdu.

Başlangıçta, FLR ile XRP’nin temel para birimi olduğu yalnızca bir ticaret çifti olacak.

Uzun süreden beri beklenen anlık takip 12 Aralık tarihinde gerçekleşti. XRP sahipleri artık jetonlar tüm cüzdanlara dağıtılana kadar beklemek zorunda kalacaklar.

Bitrue, FLR tokenlerinin ilk dağıtımının 30 Aralık’ta yapılacağını belirtti.

XRP için yeni bir ekosistem

Flare Networks, jetonu Ethereum ekosistemi ile birleştirmey hedefleyen XRP kripto para biriminin akıllı bir sözleşme aracıdır.

Ripple’ın eski yatırım kolu Xpring tarafından finanse edilmesine rağmen, proje blockchain şirketinden bağımsızlığını korudu . Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu ayın başlarında bir CNN röportajında ​​şirketinin borsalarla yapılan görüşmelerde hiçbir etkisi olmadığını iddia etti.

SEC’in Ripple aleyhindeki davasının ardından, Block Digital kurucu ortağı Santiago Velez, Flare’nin XRP için “tamamen yeni bir uygulama sınıfı” oluşturabileceğini ve böylece San Francisco merkezli dekacorn ile ilişkili karşı taraf risklerini azaltabileceğini iddia etti.

Bu yüzden Ripple ile karşı taraf riski yüksek, topluluk inşa etmek yerine çabalarına bağımlı hale geldi. W / @FlareNetworks, bağımlılığı azaltmak için tamamen yeni bir uygulama sınıfı görebiliriz. XRP’nin değerli olmasını istiyorsanız, çalışma zamanı millet! İnşa etmek.

Şu anda, ekip halihazırda 1.000’den fazla katılımcıyı kaydettiren ilk DeFi projesi olan Flare Finance’in beta testini yapıyor.

Borsalar XRP’yi düşürüyor

XRP dostu borsalardan biri olan Bitrue, kısa zaman içinde diğer borsaların XRP ile ticareti bırakan tartışmalı kripto para birimiyle başka bir ticaret çifti başlatacak.

As U.Today tarafından bildirilen , Bitstamp gelecek ay ABD kullanıcıları için XRP alım satımını başlatacak. Tahmin piyasası Polymarket’e göre , büyük çoğunluk Coinbase’in de aynı şeyi yapmasını bekliyor.

u.today

binance.gif