• BITCOIN/TL
  723512,573
  % -1,22
 • ETHEREUM/TL
  43155
  % -1,96
 • RIPPLE/TL
  13.72
  % -1,28
 • BITCOIN CASH/TL
  5651.97,409
  % -1,78
 • LITECOIN/TL
  1722.12
  % -2,12
 • COSMOS HUB/TL
  202.18
  % 2,95
 • CARDANO/TL
  6.73
  % -1,33
 • TETHER/TL
  27.11
  % 0,27

XRP, Binance coin, Dogecoin ve Matic ile tüccarların ‘rüya portföyü’ hakkında bilmeniz gereken her şey

binance.gif

Bir altcoin satın aldığınızı ve kar rezervasyonu yapmadan önce satış baskısına teslim olduğunuzu ve 30 günden kısa bir süre içinde çift haneli kazançlar alıp paylaştığınızı hayal edin . Erken satış, perakende tüccarlarının en büyük pişmanlıklarından biridir ve tüccar duyarlılığını da olumsuz etkiler.

Bu, yatırımcıların bir rüya portföyü tanımlamasını ve dipte HODL / altcoin biriktirmesini çok önemli hale getirir . Altcoinler, artan hakimiyet ve bu sezon genişleyen ralli nedeniyle portföy getirilerinin belirleyici faktörü haline geliyor. Fiyatı 11 Nisan’dan 13 Nisan 2021’e kadar 48 saat içinde yaklaşık% 30 artan ve 609 $ ‘a yükselen BNB gibi en iyi altcoinler, bu iadeleri 2 gün içinde teklif etti. Bu, çoğu tüccarın HODLing’in 90 gün boyunca elde ettiğinden daha yüksek, yüksek bir kısa vadeli yatırım getirisi.

Ek olarak, BNB’nin artan piyasa değeri, XRP’nin saygısız olmasına yol açarak üçüncü sırada yer aldı. Kısa vadede piyasa değeri kazanan diğer tek popüler altcoin DOGE’dir . Gelişen mem kültürü ve Elon’un açıklamaları DOGE’nin fiyatı üzerinde bir etkiye sahipken, BNB’nin fiyatı büyük ölçüde tüccarlar, HODLers ve sağlam temeller tarafından belirlendi. Bir rüya portföyü oluştururken, DOGE sürpriz unsuru getirebilir ve BNB yüksek kısa vadeli yatırım getirisi sunabilir. Bu kazançları kullanmanın anahtarı, zamanında kar ayırmak olacaktır.

Altcoin rüya portföyü? BNB, DOGE, XRP, MATIC

DOGE’nin % 6600’lük artışı, birkaç portföyü karlılığa yönlendirdi, oynaklığın ani artışları, kurumsal satın almada olduğu kadar perakende katılımından da geldi.

DOGE birkaç portföyde yoğunlaşmıştır: blok içine alınan zincir üzerindeki verilere göre konsantrasyon% 65’tir. Zincir içi aktivite nedeniyle yüksek getiri sağlayan bir başka altcoin MATIC’dir. Bu bir katman 2 ETH ölçeklendirme çözümü olmasına rağmen, MATIC’in fiyat rallisi, ölçekleme savaşlarında bir rakip olarak Ethereum ile başa baş getirdi.

MATIC 0,8196 dolardan işlem görürken, MATIC’in HODLer’larının% 100’ü kârlıdır. Messari’den alınan verilere dayanarak, aşağıdaki tablo MATIC’in 2021’deki yüksek kısa vadeli yatırım getirisini göstermektedir.

Altcoin rüya portföyü? BNB, DOGE, XRP, MATIC

Son 30 günde MATIC HODLer’lar % 120 kazançla ödüllendirildi. MATIC’i rüya portföyüne eklemek, genel portföyün oynaklığını artıracağından emin olabilirsiniz.

Tıpkı daha az bilinen altcoinler mevcut ralliyi devralırken, son altcoin rallisinin lideri XRP, YTD’nin % 700’ün üzerinde kazanç sağladı. SEC’in Ripple Labs’e açtığı davaya ve yatırımcıları XRP konusunda şüphe uyandıran yasal güncellemelere rağmen, altcoin son iki hafta içinde yüksek volatilite ve yüksek ticaret hacmine sahip. Ticaret hacmi şu anda spot borsalarda düşüyor, bu, fiyat 1.6 $ seviyesinin üzerine geri dönmeden önce kurumsal tüccarların birikmesi veya geri çekilmesi olabilir.

En iyi DeFi ve NFT pazar jetonları, yüksek likidite ile çift haneli kazançlar sunmuştur, ancak altcoin rallisi, popüler olan ve Grayscale gibi kurumlar tarafından yönetilen varlıklar tarafından yönetilmektedir. Kurumlar tarafından tercih edilen altcoinlerin getirisi 60-90 gün veya uzun vadede büyük ölçüde yüksek olduğu için bu, perakende tüccarların kurumsal hareketleri taklit etmesini kolaylaştırır. Bu, tutarlı karlar ayırırken rüya bir portföy oluşturmayı ve sürdürmeyi kolaylaştırır.

ambcrypto

binance.gif