• BITCOIN/TL
  1089848,243
  % -0,04
 • ETHEREUM/TL
  59025
  % 0,83
 • RIPPLE/TL
  17.46
  % -0,52
 • BITCOIN CASH/TL
  6404.86,220
  % -0,54
 • LITECOIN/TL
  2003.6
  % -0,48
 • COSMOS HUB/TL
  268.05
  % 0,98
 • CARDANO/TL
  10.81
  % -2,30
 • TETHER/TL
  28.87
  % -0,17

Winklevoss: Ethereum En Düşük Kripto Para Birimidir

binance.gif

Gemini’nin kurucu ortağı ve milyarder Bitcoin yatırımcısı Cameron Winklevoss, Ethereum’un şu anda en düşük fiyatlı dijital para birimi olduğuna inanıyor.

Winklevoss, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.400 doalr ‘dan % 50 uzakta olduğunu belirtti. Buna karşılık, BTC zaten önceki rekor seviyesinden yaklaşık % 50 arttı. Ve Açıklamasında:

Ether dolar ETH, tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 50 indirimli. Şu anda kelimenin tam anlamıyla en düşük fiyatlı kripto para. “

ethusd ethereum

Ethereum beklentisi iyimser kalıyor

Orta ve uzun vadede Ethereum konusunda iyimser olmak için birkaç temel neden var.

İlk olarak, Santiment’e göre Ethereum biriktiren balina sayısı arttı.

Santiment’teki analistler, Ethereum’u tutan balina sayısının son iki ayda arttığını  açıkladı. :

“31 ayda ilk kez 750 dolar ‘ı geçen ETH ile, sadece 2 ay öncesine kıyasla 10.000+ dolar ETH tutan 39 tane daha #Ethereum adresi olduğunu keşfettik. Bu arada, 1-10.000 dolar ETH tutan adreslerin miktarı bu süre içinde azaldı. “

Bu eğilim, uzun vadeli yatırımcılar ve yüksek net değerli yatırımcılar arasında güvenin arttığını göstermektedir.

İkincisi, Ethereum blockchain ağını zaman içinde önemli ölçüde ölçeklendirecek olan Eth2 başlatıldı. Bu, merkezi olmayan finansmanın (DeFi) önümüzdeki yıllarda katlanarak büyümesini sağlayacaktır.

DeFi’de kilitlenen toplam değer, 16 milyar dolara ulaştıktan sonra 14 milyar doları aştı. Ethereum, Eth2 ile daha ucuza gelirse, DeFi çok daha hızlı büyüyebilir.

Ethereum’un güçlü temellerine ve balinaların artan ETH birikimine dayanarak, yatırımcılar genellikle ETH konusunda olumlular.

Gemini’nin CEO’su Tyler Winklevoss, uzun yıllardır büyük bir Ethereum hissesine sahip olduğunu söyledi ve devamında:

“Yıllardır ETH dolar ‘lık büyük bir çantamız var. @Gemini, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2016’da Ether’i listeleyen ilk borsa oldu (@NYDFS daha azını onaylamadı). Yeni Yılınız mutlu olsun!”

ETH için sırada ne var?

2021’de analistler, özellikle CME Ether vadeli işlem listesi yaklaştıkça Ethereum’un toparlanmasını bekliyorlar.

Açık faizle en büyük Bitcoin vadeli işlem borsası haline gelen CME, Şubat ayında Ethereum’u listeleyecek.

CME listesinin kesişmesi, balina birikimi ve Ethereum’un bir değer deposu olarak genel olarak olumlu duyguları, ETH’nin fiyatını yükseltebilir.

Aftab olarak bilinen sahte bir yatırımcı şunları söyledi :

“Gaz olarak dolar ETH’nin uzun vadeli değeri: 1) dayanıklı, hizmet odaklı talep yaratır (sadece memler değil) 2) tüm kullanıcılar tarafından ihtiyaç duyulması, genel olarak her yerde bulunurluğu ve istenirliği artırır 3) yanma mekanizması (EIP-1559 kapsamında) yok eder Tüm bunlar ETH’nin bir SoV olarak rolünü güçlendiriyor. “

Teknik olarak Ethereum, 840 dolar ‘da güçlü bir direnç seviyesiyle karşı karşıya. Ancak bunun ötesinde, 1.000 dolara kadar çok az direnç var ve sonuçta 1.400 doların üzerinde rekor yüksek. Kısa vadede kilit nokta, mevcut ivmeyi sürdürmek ve 700 doların altına düşmekten kaçınmaktır.

cryptoslate

binance.gif