• BITCOIN/TL
  568433,424
  % 0,00
 • ETHEREUM/TL
  39606
  % -0,59
 • RIPPLE/TL
  10.94
  % -0,36
 • BITCOIN CASH/TL
  2402.27,428
  % 0,20
 • LITECOIN/TL
  2014.29
  % 1,24
 • COSMOS HUB/TL
  223.99
  % 0,74
 • CARDANO/TL
  7.87
  % -0,48
 • TETHER/TL
  20.98
  % 0,34

Uzmanlardan 2021 Yılı İçin Bitcoin ve Kripto Para Tahminleri

binance.gif

Kripto endüstrisindeki onlarca lider, önümüzdeki yıl için Bitcoin ve kripto tahminlerini açıklıyor.

Kripto alanında faaliyet gösteren firma yöneticileri, 2021’in BTC için büyük bir yıl olacağına inandıklarını ifade ettiler.

Yatırım şirketi CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, Bitcoin’in 100.000 dolar ‘ın üzerine çıkmasını bekliyor. Blockchain odaklı yatırım şirketi Pantera Capital’in ortak CIO’su Joey Krug, Ethereum’un 2.000 dolar değerinde bitcoin’ nin 100,00 dolar’ dan işlem görebileceğini söylüyor..

OKCoin kripto borsası COO’su Jason Lau, kurumsal oyuncuların önde gelen kripto para birimini satın almak için yarışacaklarını tahmin ediyor.

“Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesi gerçekten güçlenecek, haber döngüsüne hakim olacak ve fiyatları yükseltecek. 2Y 2020, geleceğin sadece bir tatıydı. “

Bitcoin ödül platformu Lolli’nin CEO’su Alex Adelman, Tesla gibi halka açık şirketlerin bilançolarına BTC ekleyeceğine inandığı için kurumsal benimsemenin artması beklentisine katılıyor.

Fon yönetim şirketi Three Arrows Capital’in kurucusu ve CEO’su Su Zhu, bunu bir adım daha ileri götürüyor ve bir dizi merkez bankasının Bitcoin’de önemli pozisyonları açıklayacağını söylüyor.

Bu arada, diğer yöneticiler de önümüzdeki yıl yasal düzenlemelerde ters rüzgar olacağını öngörüyor.

Square Crypto’dan Matt Corallo, kripto endüstrisine yönelik çok taraflı saldırılarında ilerlemek için düzenleyicilere güvendiğini söylüyor.

Volt Capital’den Imran Khan, düzenlemeler ABD’de yeni ortaya çıkan alanın büyümesini engellediğinden, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında iki dünyanın ortaya çıkmasını öngörüyor.

“‘ABD’nin birinci dünyası’, düzenlemelerle uyumlu, ancak yeni teknolojileri benimsemekte yavaş olan yarı düzenlemeli teklifler olacak. Bu arada, “Asya’da birinci dünya” düzenlemeden bağımsız olacak ve yeni DeFi kavramlarına ve ilkellerine öncülük etmekte özgür olacak. “

Ancak herkes düzenleyicilerin kripto büyümesini engellemesini beklemiyor. Blockchain Capital’den Joshua Rivera, Grayscale’in GBTC’si ve Bitwise’ın BITW’si gibi dijital varlık fonu ürünleri tarafından alınan fahiş primler nedeniyle ufukta bir Bitcoin ETF’si görüyor.

Ek olarak, Castle Island Ventures’tan Matthew Walsh, BTC lehine düzenleyici açıklık öngörüyor.

“15c3–3 kuralı kapsamında gözaltına alınan SEC’in netliği, sektöre daha da yüksek kurumsal katılım düzeylerinin kilidini açacaktır. Bir ABD emeklilik fonu bir Bitcoin pozisyonunu kamuya açıklayacak ve birden fazla Bitcoin ETF’si onaylanacak. “

dailyhodl

binance.gif