• BITCOIN/TL
  1089848,225
  % -0,04
 • ETHEREUM/TL
  59025
  % 0,83
 • RIPPLE/TL
  17.46
  % -0,52
 • BITCOIN CASH/TL
  6404.86,320
  % -0,54
 • LITECOIN/TL
  2003.6
  % -0,48
 • COSMOS HUB/TL
  268.05
  % 0,98
 • CARDANO/TL
  10.81
  % -2,30
 • TETHER/TL
  28.87
  % -0,17

Ünlü Analist, Yükselme Potansiyeline Sahip 4 Altcoin’ i Açıklıyor

binance.gif

Popüler kripto tüccarı ve pazar analisti Elliot Wainman, muazzam büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylediği az bilinen dört altcoin’e sahipti.

Daily Hodl tarafından tespit edilen yakın tarihli bir YouTube güncellemesinde Wainman , abonelerine önemli ölçüde artıları olan düşük değerli projelere odaklanarak “değerli” altcoin bulma konusunda bir hünere sahip olduğunu söyledi.

Wainman, yakın ufukta BMI belirtecinin piyasaya sürülmesiyle, Bridge Mutual’ı yatırımcıların göz önünde bulundurması gereken bir proje olarak vurguladı. Tüccar, Bridge Mutual’ı yerleşik finans kurumlarını üstlenebilecek şeffaf ve merkezi olmayan bir sigorta uygulaması olarak adlandırdı.

Ancak Wainman, takipçileri BMI lansmanının yüksek frekanslı ticaret botları tarafından kaotik hale getirilebileceği konusunda uyardı.

ve şöyle dedi,

Bridge gerçekten düşük bir piyasa değerinden başlayacak. Saldırıya uğrayabilir ve yarasadan fırlatılıp pompalanabilir, gerçekten ne olacağını bilmiyorum. Muhtemelen buradaki başlangıçta mutlak delilik olacak, ancak en azından ilk ay kadar büyüdüğünü ve piyasa yapısına ulaştığını görebildiğim bir şey.

Wainman ayrıca, kullanıcı gizliliği ve piyasa düzenlemeleri arasında bir denge bulmayı amaçlayan henüz başlatılmamış olan Hopr projesine de yer verdi.

ve devam etti,

Belirli madeni paraları anonim bir gizlilik parası olmasa bile, blok zincirindeki verilerin daha fazla anonimleştirilmesine izin veriyorlar. Ve bu kurulumun çok mantıklı olduğunu düşünüyorum çünkü bu insanların istediği bir hizmet ama bir mahremiyet parası muhtemelen düzenleyicileri oldukça yanlış bir şekilde ovacak

Wainman, Dapper Labs ‘Flow (FLOW) görünümünde yüksekti ve yeni nesil oyunlar ve uygulamalar için bir temel katman oluşturmayı amaçlayan geliştirici dostu bir blok zinciri olarak adlandırdı.

Kripto tüccarı, seçimini, başka bir getiri tarımsal varlık vuruşu olma potansiyeline sahip DeFi projesi Klondike Finance (KLON) ile tamamladı.

Dedi

Aslında sadece çiftçilik yapabilir ve KLON jetonları kazanabilirsiniz ve sizin için gerçekten büyük bir risk yoktur. Sizlere KLON almanızı ya da yükseleceğini söylemiyorum… DeFi özünde çiftçilikle ilgilidir.

cryptoglobe

binance.gif