• BITCOIN/TL
  721328,741
  % -1,57
 • ETHEREUM/TL
  43078
  % -2,08
 • RIPPLE/TL
  13.68
  % -1,15
 • BITCOIN CASH/TL
  5663.46,668
  % -1,61
 • LITECOIN/TL
  1728.17
  % -1,13
 • COSMOS HUB/TL
  202.1
  % 2,51
 • CARDANO/TL
  6.73
  % -1,14
 • TETHER/TL
  27.11
  % 0,25

Ünlü Analist Lark Davis, Yatırımcılara 100x Kazanç Sağlayacak 5 Altcoin’i Açıklıyor

binance.gif


Popüler kripto tüccarı ve analist Lark Davis, yatırımcılara 100 kat getiri sağladığına inandığı beş altcoin cevherini adlandırıyor.

Yeni bir YouTube videosunda Davis, 206.000 abonesine ilk seçiminin RAMP, yani kullanıcıların getiri elde ederken hisseli sermayeye erişmesine ve milyarlarca doları serbest bırakmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir finans (DeFi) olduğunu söylüyor.

“Esasen, bu, yıl için toplam getiri kazancınızı ikiye veya üçe katlamanıza, hatta daha da fazla artırmanıza olanak tanır … Burada potansiyel değer milyarlarca doları yakalar.”

Davis, kanalında bu konu hakkında konuşmaya başladığından bu yana projenin 5 kat arttığını belirtiyor, ancak yazı yazarken yaklaşık 63 milyon dolarlık mevcut piyasa değeri ile tüccar, varlığın büyümek için çok fazla alanı olduğunu ve mavi olabileceğini söylüyor. -chip DeFi coin bu yıl 1 milyar dolarlık piyasa değerine doğru ilerliyor.

Davis’in baktığı ikinci para, 100 milyon dolarlık piyasa değeri altındaki başka bir DeFi projesi . Davis, kullanıcıların sermayelerini uzaydaki en kazançlı tarımsal tarım fırsatlarına yönlendirmelerine yardımcı olan verimli tarım robotu danışmanı APY.Finance’in (APY), bu boğa döngüsünde potansiyel olarak milyar dolarlık bir piyasa değerine dönüşebileceğini söylüyor.

Davis, resmi ürün lansmanına yaklaşan projenin yearn.finance (YFI) ile rekabet edecek şekilde kurulduğuna inanıyor. Davis, DeFi projesinde uzun vadeli bir yükselişe sahip olsa da, son zamanlarda zorlandığını ve yatırımcıların kısa vadede daha iyi bir giriş beklemek isteyebileceklerini belirtti.

Sırada Polkadot tabanlı likidite toplayıcı Reef Finance (REEF) var. Davis , yazı yazarken 145 milyon dolarlık bir piyasa değerinde duran projenin, yükselişine devam etmeye hazır olduğunu belirtti.

“[Reef Finance], hem ticarete hem de merkezi ve merkezi olmayan borsalara erişime izin veriyor, böylece kripto piyasasından likidite sağlıyor. Ayrıca, yapay zeka güdümlü bir getiri motoru sayesinde akıllı borç verme, akıllı borçlanma, stake etme ve madencilik sunuyorlar. Temel olarak, doğru zamanda doğru pazara odaklanan, yapım aşamasında tam anlamıyla bir DeFi güç merkezi… Asıl ilginç olan, henüz Polkadot’ta inşa edilmiş herhangi bir DeFi blue çipimizin olmaması. DeFi mavi çipleri olacak ve Reef bunlardan biri olabilir. “

Davis’in tartıştığı son iki kripto para, erken yatırımcılara ciddi kazançlar sağlayabileceğini söylediği yaklaşan token satışları.

İlki, Polkadot blok zincirinde başlatılacak olan sentetik varlık ticareti, borç verme, ihraç ve ödünç alma platformu Shadows’dur. Davis, projenin trilyonlarca dolarlık varlığa sahip “sentezlenebilen ve DeFi’ye getirilebilen” bir pazarın peşinden gittiğini söylüyor.

Davis, proje için ilk token satışına girmenin pahalı olduğunu, ancak ilk lansmandan sonra Shadows’un Uniswap’te ticarete açık olacağını belirtti.

Davis’in listesinin sonuncusu, Twitter hesabı lansmanından önce yaklaşık 20.000 Twitter takipçisine sahip olan ve merakla beklenen oyunlaştırılmış tahmin pazarı Polkamarkets (POLK) .

“Polkamarkets, seçimler veya spor etkinlikleri gibi şeylerin sonuçları hakkında tahminler yapmanıza izin verecek … Tahmin piyasalarının Ethereum’da oldukça popüler olduğu kanıtlandı, ancak Polkamarkets’te yaptıklarının oyunlaştırılmasının bunu gerçekten şu noktaya götüreceğini düşünüyorum. sonraki seviye.”

Davis ayrıca projenin Polkastarter’da başlatıldığını ve bunun da “tüm Polkastarter fırlatma rampaları çok iyi iş çıkardığı” için lansmanın büyük olasılıkla çok fazla yutturmaca alacağı anlamına geldiğini belirtti.

dailyhodl

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif