• BITCOIN/TL
  744128,687
  % 0,39
 • ETHEREUM/TL
  45966
  % -0,13
 • RIPPLE/TL
  14.21
  % 0,28
 • BITCOIN CASH/TL
  6454.21,705
  % 0,10
 • LITECOIN/TL
  1825.58
  % 0,46
 • COSMOS HUB/TL
  205.34
  % 3,00
 • CARDANO/TL
  7.17
  % 3,22
 • TETHER/TL
  27.43
  % 0,05

Uluslararası Butik Otel Grubu Pavilions Hotels, Kripto Para İle Rezervasyonları Kabul Edecek

binance.gif

Pavilions Hotels & Resorts‘un konukları artık konaklamaları için BTC ve ETH dahil 40’tan fazla kripto para birimiyle ödeme yapabilirler. Hizmet bugün – 7 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak.

Kripto Değişiminde Egzotik Bir Macera

Yakın tarihli bir basın açıklamasına göre The Pavilions Hotels & Resorts, müşterilerine dijital varlık ödemeleri seçeneği sunmak için kripto para ticaret platformu Coindirect ile ortaklık kurdu.

Otel grubu konukları, piyasa değerine göre en büyük iki tanesi bitcoin ve eter olmak üzere, konaklama rezervasyonu yapmak için 40’tan fazla farklı sanal para birimi arasından seçim yapabilir.

Coindirect CEO’su ve kurucu ortağı Jesse Hemson-Struthers, karşılıklı ortaklığın faydalarına dikkat çekti:

Ortaklarımıza 40’tan fazla kripto para birimiyle anında güvenli ödemeler için bir platform sağlamaktan gurur duyuyoruz. Konuklar, rezervasyon sırasında bulundukları para birimine ve konuma bağlı olarak seçtikleri kripto para biriminde ödeme yapma avantajından yararlanarak daha fazla özgürlük ve çağdaş, kişiselleştirilmiş bir hizmet sunabilir.”

The Pavilions Hotels & Resorts’un kurucusu ve sahibi Gordon Oldham ise ödeme esnekliğinin konukların takdir edeceği bir şey olduğunu belirtti. Ayrıca, otel grubunun “bu heyecan verici yeni kripto ödeme yöntemiyle dijital dünyada sektöre öncülük etmekten gurur duyduğunu” açıkladı.

Buna ek olarak, Phuket ve Niseko’da bulunan The Pavilions Residences, mülk satışları için dijital varlıkları da kabul edecek. Uygulamalar bugün – 7 Temmuz’dan itibaren etkinleştirilecek şekilde ayarlanmıştır ve otel grubunun resmi web sitesinde zaten bir seçenek olarak işaretlenmiştir.

Pavilions Hotels & Resorts kısa süre önce Phuket, Tayland ve Filipinler’deki Palawan Adaları’ndaki yeni otellerini duyurdu. Böylece portföyü, büyük Avrupa şehirlerinin yanı sıra Bali, Himalayalar, Moğolistan, Niseko gibi egzotik destinasyonlar da dahil olmak üzere küresel olarak 14 lokasyona genişledi.

Wyndham Hotels And Resorts, BTC Ödül Programını Test Edecek

Wyndham Hotels and Resorts – – New Jersey merkezli otel şirketi  girilen başlangıç Bakkt bir Bitcoin ödül programı ile deneye uluslararası kripto ile bir ortaklık anlaşması.

Otel grubunun konukları, Bakkt uygulamasını kullanarak bu tür ödülleri talep edebilecekler. Ayrıca, müşteriler Bitcoin’i nakit veya indirimli hediye kartlarına dönüştürebilir. Bu hamleyle Bakkt’ın, piyasa değeri ile milyonlarca kişiye en büyük dijital varlığa maruz kalma hakkı verebileceği tahmin ediliyor.

Bakkt’ın baş gelir sorumlusu Sheela Zemlin şunları söyledi:

“Piyasada gördüğümüz oynaklığa rağmen, müşterilerden ve işletmelerden daha geniş bir benimseme var ve dijital varlıkları edinme konusunda bir alım var.”

Bitcoin vadeli işlem platformu Bakkt , uzun zamandır beklenen uygulamasını Nisan ayının başında başlattı.

cryptopotato

 

binance.gif