• BITCOIN/TL
  722341,718
  % 0,77
 • ETHEREUM/TL
  43754
  % 0,45
 • RIPPLE/TL
  13.66
  % -0,27
 • BITCOIN CASH/TL
  6346.39,396
  % 7,38
 • LITECOIN/TL
  1740.76
  % -0,25
 • COSMOS HUB/TL
  190.77
  % 0,06
 • CARDANO/TL
  6.68
  % -0,52
 • TETHER/TL
  27.31
  % -0,09

Tycoon ile Kripto Ticareti

binance.gif

Bu yıl kripto ticareti için gelişmekten daha fazlası, şimdi büyük markalar ve kurumlar nihayet blok zinciri hareketine katılıyor.

Bununla birlikte, son yıllarda piyasaya sürülen pek çok kripto para birimi ile ticaret, özellikle yeni başlayanlar için gerçek bir zorluk gibi görünebilir. Bu nedenle, bazı tutkulu ve hevesli insanlar bir ekip kurmaya karar verdiler ve bu sorunu sonsuza dek çözecek olan Tycoon yazılımını geliştirdiler.

Tycoon ne hakkındadır?

Tycoon , yatırımcılara deneyimlerinden bağımsız olarak yardımcı olmak için oluşturulmuş yenilikçi bir ekosistemdir. Ekosistem, dahil olan her tarafın bir şeyler kazandığı kar payı iş modeline dayanmaktadır.

 

Ana hedef, uzman tüccarlar ve acemiler arasında güven oluşturmak, daha fazla insanı endişelenmeden kripto topluluğuna katılmaya ikna etmek ve kriptoyu fiat’tan daha güçlü hale getirmektir.

Süreç nedir?

Süreç çok basittir ve belki sürecin adına – kopya ticareti – dayalı bir fikir oluşturabilirsiniz.

Her yatırımcı, Binance hesabını Tycoon’daki bir API anahtarına bağlayabilir. Bu, platformun yeni başlayanların seçilen uzmanların faaliyetlerine göre otomatik olarak ticaret yapmasına izin vermesini sağlar.

Bu, büyük yatırımcıların platformda listelendiği anlamına gelir. Listelenen en güçlü tüccarları takip etmeyi seçebilirsiniz ve ardından Tycoon’un platformu size faaliyetlerini çoğaltma seçeneği sunacaktır. Böylece profesyonel tüccarları çok az çabayla yansıtma fırsatınız var.

Ancak bu, uzmanların kullanıldığı ve karşılığında hiçbir şey alamadığı anlamına gelmez.

Takipçiler, puanına göre Tycoon ile uzman tüccar arasında bölünen platform sağlayıcısına ödeme yapar. Ancak endişelenmeyin, süreç kâr payının yalnızca% 30’una mal oluyor. Dolayısıyla, kârlı işlemlerde kar payının% 70’inden% 77,5’ine kadar takipçiye aittir.

Kaybı durdur özelliği

Tycoon’da, seçtiğiniz tüccarın başarısı konusunda endişelenmenize gerek yok.

Tycoon ekosisteminin önemli bir avantajı, başarısız gibi görünmesi durumunda kullanıcıların bir tüccarı atmasına izin vermesidir. Uzman bir tüccar tanımlanan eşiğin altına düşerse, yazılım hemen ticareti durduracak ve takipçinin kayıplarını önceden ayarlanmış özelleştirilebilir eşiğe göre otomatik olarak sınırlayacaktır.

Ama endişelenme. Varlıklarınızın bir kısmını tahsis edebileceğiniz çeşitli profesyonel tüccarlar vardır. Zengin bir portföy istiyorsanız, mümkün olduğunca çok sayıda tüccarı takip edin ve farkı göreceksiniz.

Uzman tüccarlar için ne gibi faydalar vardır?

Tycoon, tüccarların sıkı çalışmasından kar sağlamaz. Sürekli piyasadaki değişimleri göz önünde bulundurmaları, kripto alanına katkıları konusunda yeterli diyor.

Bu nedenle, takipçi sayılarına ve kar derecelendirmelerine bağlı olarak, tüccarlar Tycoon’dan ek kar elde ederler. Tüccarlar, sıralamalarına bağlı olarak kar payının% 14’üne kadar kazanabilirler.

Ayrıca, tüccarlara sıralamalarına göre potansiyel takipçi tahminleri verilecek. Böylece, tüccar Tycoon’dan ne kadar kazanabileceğini bilecek ve iş stratejisinin değiştirilmesi gerekip gerekmediğini görecek.

Takipçiler için başka faydalar var mı?

Elbette!

Takipçiler, potansiyel kazançlara ve kayıpları durdurma özelliğine ek olarak, seçtikleri tüccarların faaliyetlerinin ölçümlerini de görebilirler. Başka bir deyişle, kullanıcılar belirli bir tüccarın peşine düşmeye değip değmeyeceğini dikkatlice değerlendirebilirler.

Çaylakların gerçek para kullanmadan takas ticareti yapmayı deneyebilecekleri demo hesabı, bir başka büyük avantajdır.

Platform güvenli mi?

Tycoon, çok faktörlü kimlik doğrulamayı entegre etti, yani siber hırsızların hesabınıza ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmesi gerekecek. Ve bir artı güvenlik için, kullanıcıların verileri halka açık değildir, tüccarların ve takipçilerin her biri platformu bir takma ad altında kullanma seçeneğine sahiptir.

Tycoon jetonu

Daha önce de söylediğimiz gibi, Tycoon tam bir kripto ekosistemidir, bu yüzden kendi ERC-20 jetonuna sahip olmamak garip olurdu.

Tycoon’un jetonu 31 Mart’a kadar satışta ve web sitelerini ziyaret ederek 0.10 $ ‘a satın alınabilir.

Tycoon’un jetonunun ana avantajı, tüm kullanıcılar için herhangi bir platform ücretini veya maliyetini% 25 oranında düşürmektir.

Fikirİ kim buldu?

Yenilikçi yazılım, iş uzmanları Serdar Bisi, Hakan Turgut, Semira Keklik ve Pedro Merkl’in fikriydi. Özellikle kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinde kapsamlı profesyonel deneyime sahip en iyi takım arkadaşlarını bir araya getirdiler.

2018’de başladılar ve sonunda bir Android sürümünün olabildiğince çabuk üretilmesi planlarıyla projeyi bu yıl pazara sundular.

Ekiple tanıştığınıza göre, kripto ticareti için en umut verici platforma katılın!

ambcrypto

binance.gif