• BITCOIN/TL
  560713,194
  % -5,46
 • ETHEREUM/TL
  37963
  % -4,46
 • RIPPLE/TL
  9.65
  % -8,58
 • BITCOIN CASH/TL
  5320.61,139
  % -8,93
 • LITECOIN/TL
  1742.89
  % -4,68
 • COSMOS/TL
  351.54
  % -7,16
 • CARDANO/TL
  18.7
  % -9,21
 • TETHER/TL
  9.51
  % -0,45

TTM Bank, Ön Ödemeli Kripto Kartı Çıkarttı

binance.gif

Estonya’da kayıtlı olan finans şirketi TTM Bank, VISA ödeme sistemi kartlarının kabul edildiği her yerde ödeme yapmak için kullanılabilecek Ön Ödemeli Bir Kripto Para Kartı çıkardı.

TTM Bank Prepaid Crypto Card dört kripto para birimini destekliyor: BTC, ETH, USDT ve TRX. Kart, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi mağazalarda alışveriş yapmak için kullanılabilecek. Para yatırırken, kart hesabına yatırılan kripto para birimleri, TTM Bank’ın dahili olarak oluşturulan kurundan euro’ya dönüştürülecek. TTM Bank Crypto Card sahipleri , dünyanın her yerindeki ATM’lerden nakit para çekebilecekler

Kullanıcılar şık ve zarif bir siyah plastik kart veya sanal versiyonunu sipariş edebilir.

“Kripto para birimlerinin temel avantajı, varlıkların yalnızca sahiplerine ait olmasıdır. Ve sırayla, sahibinin yalnızca kendi fonlarını tam olarak kontrol etmesine izin vermekle kalmayıp, aynı zamanda dijital piyasa ile klasik finansal sistem arasında bir bağlantı görevi gören bir kart yarattık. TTM Bank kartı, para yatırıldığında anında avroya dönüştürülen kripto para birimiyle doldurulur ve sahiplerin kartı herhangi bir mağazada, restoranda, otelde ve çevrimiçi mağazalarda alışverişlerinde kullanmasına olanak tanır. TTM Bank kartı, kripto para birimlerini depolamak için bir kripto cüzdan değil, günlük satın alımlar için kullanışlı ve güvenilir bir araçtır, kripto para sahipleri arasında uzun süredir istenen bir ürün, ” diyor TTM Bank kurucu ortağı Vladislav Utushkin.

40.000’den fazla kişi aktif olarak TTM Bank kartlarını kullanmaya başladı.

Kart, Estonya’da kayıtlı btc2wire şirketinin ticari adı olan sanal banka TTM Bank’ın bir ürünüdür. Kart hesaplarının dağıtımı, teslimi ve yönetimi, şirketin ortağı, Litvanya’da kayıtlı finansal hizmetler operatörü UAB Walletto ve bir VISA ödeme ağı üyesi tarafından gerçekleştirilir. İtibari para birimi cinsinden yatırılan fonlar lisanslı bir bankada saklanır.

Kart siparişi ve detaylı bilgi için ttmbank.com

Bu yazı ilk olarak newsbtc‘de yayımlanmıştır.

binance.gif