• BITCOIN/TL
  594708,450
  % -3,34
 • ETHEREUM/TL
  39861
  % -1,54
 • RIPPLE/TL
  10.61
  % -0,74
 • BITCOIN CASH/TL
  5921.81,399
  % -2,32
 • LITECOIN/TL
  1855.59
  % -2,38
 • COSMOS/TL
  346.41
  % 1,50
 • CARDANO/TL
  20.69
  % -1,72
 • TETHER/TL
  9.47
  % -3,17

Tron, THETA, Solana Fiyat Analizi 13 Mayıs 2021

binance.gif

Tesla’nın BTC ödemeleri üzerindeki U-Dönüşü ile hızlandırılan çizelgelerdeki Bitcoin’in amortismanı, piyasanın geri kalan altcoinleri üzerinde beklenen benzer bir etkiye sahipti ve Tron, THETA ve Solana gibi şirketlerin hepsi son birkaç işlem seansında değer kaybetti.

Tron [TRX]

4 saatlik grafiklerine bakıldığında, TRX’in son fiyat hareketlerinin çoğunun son derece tutarsız olduğu ve altcoin’in her iki yönde de uzun bir süre fiyat eğilimini sürdüremediği görüldü. Yukarıda belirtilen düzeltmeler sayesinde TRX, Mayıs ayı sonundaki seviyelerine yakın bir seviyede işlem gördü ve kripto bir günden daha kısa bir sürede değerinin neredeyse% 20’sini kaybetti.

Son birkaç saatteki toparlanma çabalarına işlem hacimlerinde bir artış eşlik ederken, eğilimdeki kısa vadeli bir değişim azaltılmalıdır.

İken Parabolik SAR’ların noktalı belirteçler fiyat mum yukarıda iyi olduğunu ve pazardaki düşüş beklentisi işaret, Chaikin Para Akışı 0.20 istikrarlı yakın tutuyordu. Bu, son dönemdeki fiyat tereddütlerine rağmen sermaye girişlerinin sağlıklı kaldığını gösterdi.

Tron geçtiğimiz günlerde Justin Sun’ın Elon Musk’ın bir DOGE uydusu fırlatma planı hakkında yorum yapmasının ardından haberlerde yer aldı .

THETA 

Ondan önceki TRX gibi, son 24 saat THETA’nın da çizelgeleri düşürdüğünü gördü ve alt, söz konusu süre boyunca değerinin neredeyse% 20’sini kaybetti. Aynı şekilde, kripto para birimi, en son birkaç hafta önce görülen bir seviyede yeniden değerlendi ve daha geniş pazarda yükseliş ivmesinin olmaması, yakında önemli bir iyileşme olasılığını azalttı.

Bir aydan daha kısa bir süre önce ATH değerine ulaşan altcoin, söz konusu seviyeden% 36 uzaktaydı.

İken  Müthiş Osilatör piyasa hızında bir düşüş resimde, RSI aşırı satım bölgesine yakın kalması biraz iyileşmişti.

Bitcoin’in düzeltmeleri sayesinde, önceki bir analizde kaydedilen birkaç yükseliş işareti, basın zamanıyla dağıldı.

Solana [SOL]

SOL, son zamanlarda Ethereum’un rakibi olarak Solana’nın alt fiyat servetinde büyük bir etkiye sahip olarak ortaya çıkmasıyla epeyce göz kamaştırdı. Aslında, 2021 boyunca, kripto para birimi değeri 2 doların biraz altından 43 doların üzerine çıktı. TRX ve THETA gibi, SOL da grafiklere düştü ve kripto% 10’un üzerinde değer kaybetti. Söz konusu değer düşüşü,% 14,5’in üzerinde bir değer artışının ardından geldi.

Bollinger Bantlarının  ağzı, bir miktar fiyat oynaklığının mevcut olduğunu öne sürmek için sabit  kalırken,  Göreceli Güç Endeksi  , piyasadaki düzeltmelerin arkasında aşırı satım bölgesine doğru yudumladı.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif