• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

TIME Magazine, Abonelik Ödemeleri İçin Artık Kripto Para Kabul Edecek

binance.gif

Kripto para biriminin her zamankinden daha halka açık olmasının yararı, trene atlayan ve kripto para birimini benimseyen daha fazla şirketin olması. Bu, artık Bitcoin’i bir ödeme şekli olarak kabul eden Tesla gibi şirketleri ve portföylerine kripto para birimi ekleyen çeşitli yatırım şirketlerini içerir.

Bunların en sonuncusu, 19 Nisan 2021’de kripto para birimini bir ödeme şekli olarak kabul ettiğini duyuran Iconic TIME Magazine’den geliyor. Bu, web sitelerinde resmi bir açıklama ile duyuruldu.

Time Magazine ve Kripto

Bu yeni gelişmenin bir parçası olarak, TIME Magazine aboneleri dijital abonelikleri için kripto para birimi kullanarak ödeme yapabilirler. Bu, TIME Magazine ve Crypto.com arasındaki yeni ortaklık sayesinde. Müşteriler bir kerelik satın almayı tercih ederse, TIME arşivlerine sınırsız erişime sahip olacak ve ayrıca yalnızca abonelere özel etkinliklerin keyfini çıkarabilecekler.

Şimdilik, bu seçenek yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki müşteriler tarafından kullanılabilir, ancak bunu önümüzdeki aylarda dünyanın geri kalanına genişletme planları vardır. Crypto.com’u kullanarak ödeme yapmayı tercih eden müşteriler için de, site Crypto.com’un resmi kripto para birimi olan CRO kullananlara% 10’a varan para iadesi sunduğu için finansal bir avantaj da var.

Bunun gibi adımlar, kitleler arasında kripto para birimlerinin kullanımını normalleştirmede uzun bir yol kat ediyor ve TIME Başkanı Keith Grossman’a göre, bu, TIME Dergisi’nin yeniliğe olan bağlılığına ayak uydurmak için bir teklif.

“TIME, 2,3 milyon abonelik mevcut topluluğumuz üzerine yenilikler yapmaya ve yeni yollar bulmaya devam ederken, Crypto.com ile ortaklığımız aracılığıyla bu yeni ödeme seçeneğini sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

TIME Baş Teknoloji Sorumlusu Bharat Krish ayrıca şirketin her zaman yeni teknolojiyi benimsemek ve yenilikçi şirketlerle çalışmak istediğini ve TIME’ın nihayet bir ödeme seçeneği olarak kripto para birimi sunabilmekten heyecan duyduğunu söyledi.

Bu, Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek’in, şirketin TIME ile ortak olabileceği için şanslı hissettiğini ve bunun dünya çapında kripto para birimine geçişi hızlandırma hedefine yardımcı olduğunu söyleyen bir duyguydu. .

Bu, derginin dijital varlıklarla ilgili ilk çalışması değil. Mart 2021’de, biri özel olarak NFT olarak tasarlanan 3 TIME kapağı, açık artırmada fungible token olarak mevcuttu.

zycrypto

binance.gif