• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Theta, Chainlink, Ethereum Fiyat Analizi 26 Nisan 2021

binance.gif

Başka bir gün, başka bir dalgalanma mı? Bitcoin piyasası fiyatların yükseldiğini gördükçe Theta, Chainlink ve Ethereum’un altcoin piyasaları yükseldi. Bu artış, altcoinleri yükseliş bölgesine itti ve grafiklerde görülen trendin tersine döndüğüne işaret etti.

Theta
Yukarıdaki Theta grafiği, fiyatın yukarı yönlü bir dalgalanma başlayana kadar düştüğünü gösteriyor. Dijital varlığın değeri, yükselen bir yükselişin fiyatı 10.82 $ ‘lık dirençle yüzleşmesini desteklediğinde 8.37 $’ lık desteğe yaklaşıyordu.

Bu büyüme, önceki düşüş piyasasını dışarı itti ve boğaların hareket etmesine izin verdi. Fiyat, direnci bir kez daha test ederken, Bollinger bantlarının farklılaşması, piyasanın oldukça dalgalı olduğunu, sinyal hattının ise yükseliş eğilimi gösterdiğini gösterdi.

 

Ani artış, göreli güç endeksi ile gösterilen büyük satın alma baskısı nedeniyle THETA’yı aşırı alım bölgesinde itti. Madeni para yükseldikçe, MACD çizgisi de yükseliş piyasası olduğunu düşündüren sinyal hattını geçti.

Chainlink [LINK]

Chainlink’in [LINK] fiyatı da 32 $ ‘lık anlık direncinden kurtulmayı başardı ve dijital varlık 34.73 $’ dan işlem görüyordu. Bu ani dalgalanma, madeni parayı aşırı satım bölgesine girmekten kurtardı ve artık aşırı alım bölgesine daha yakındı.

Piyasanın daha fazla dalgalanmaya açılmasıyla birlikte, LINK fiyatı yükselmeye devam edebilir, ancak değerde başka bir düşüşü önlemek için istikrarlı bir ticaret seviyesi oluşturması gerekebilir. Aşırı alım bölgesine girerken LINK’in değerinde bir miktar düzeltme görebiliriz. Momentum boğalar tarafından destekleniyor olsa da, fiyat 35 dolara ulaşabilir ve desteği test edebilir.

Ethereum [ETH]

İkinci en büyük altcoin olan Ethereum [ETH], birkaç gündür 2.361 $ destek altında işlem görüyor. Bununla birlikte, BTC yükseldikçe, birinci alt, düşüş piyasasından kurtarıldı ve fiyat, çeşitli direnç seviyelerini aştı. ETH şu anda 2.485 dolardan işlem görürken, başka bir kilit direnç 2.497 dolarda kaldı.

ETH için satın alma baskısı arttıkça, göreli güç endeksi, varlığın aşırı alım bölgesine ulaştığını gösterdi. ETH piyasasında daha fazla para akarken, bir düzeltme onu ayarlamadıkça fiyat daha yüksek seyretmeye devam edebilir. Fiyat artışı keskin olduğundan, düzeltme de sert olabilir.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif