• BITCOIN/TL
  722574,482
  % -1,29
 • ETHEREUM/TL
  43126
  % -1,96
 • RIPPLE/TL
  13.7
  % -1,22
 • BITCOIN CASH/TL
  5674.42,312
  % -1,34
 • LITECOIN/TL
  1727.87
  % -1,53
 • COSMOS HUB/TL
  202.18
  % 2,42
 • CARDANO/TL
  6.73
  % -1,28
 • TETHER/TL
  27.12
  % 0,22

Tesla’dan Sonra Kriptoya Büyük Bir Türk Holdingi Daha Giriş Yaptı

binance.gif

Kripto para birimleri, dünyanın önde gelen bazı şirketlerinin iş stratejilerine girdi. Önde gelen elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın 1,5 milyar dolar değerinde Bitcoin satın alması ve kripto ödemelerini kabul etme planları ile ilgili yaptığı son açıklama, böyle bir değişimin göze çarpan bir örneği.

Büyük markalar ve işletmeler kripto para birimlerini benimsemek için sıraya girdikçe, Işıklar Holding bir Türk holdingi çok geride değil. 50 yaşındaki şirket, geçen yıl evrensel bir blockchain sadakat programı olan ISIKC’yi yaratarak kripto alanına girdi , uzun vadeli ortaklar ve onlarla iş yapan yeni gelenler listesine fayda sağlayabilecek. ISIKC tokeni ile beslenen platform, token satışının ikinci aşamasına başlarken uzun bir yol kat etti.

Şu anda 0,70 – 0,80 dolar civarında işlem gören ISIKC ikincil halka arzı , katılımcılara 0,40 dolar ‘dan token satın alma fırsatı sunuyor. Teklifte 10 milyon ISIKC bulunan sınırlı süreli satış, 10 gün daha açık. Katılımcılar Işıklar üzerinde belirteç satın alabilirsiniz Para Bitcoin yanı sıra MasterCard ve Visa enerjili kredi kartları ile internet sitesinde. Satın alma işleminin ardından, ikincil halka arzdan ISIKC’ler bir aylık bir kilitleme süresine tabi olacak ve token sahiplerinin ilgili cüzdan adreslerine alacak kaydedilecek.


ISIKC geliştirmedeki mevcut ilerleme, platformun yakında piyasaya sürülmesi planlanan yeni özellikler ve kullanım durumları geliştirmeye devam etmesi nedeniyle buzdağının sadece görünen kısmı. ISIKC belirtecinin kendisi, lansmanda 0.2 dolar ‘lık ilk fiyattan % 400’e varan bir artış kaydederek değerde büyük bir değer kazanmaya tanık oldu. Devam eden satış sırasında ISIKC satın alanlar, jetonları bugünkü değerin neredeyse % 50’sinde etkili bir şekilde güvence altına alacak ve bu da onu kazançlı bir seçenek haline getirecek.

Yatırımcılar ve tüccarlar, bazı popüler borsalarda ve alım satım platformlarında ISIKC ticareti yaparak potansiyel karları keşfedebilirken, Işıklar Group ile ilgilenen işletmeler, portföy şirketleri tarafından üretilen malzemelerde indirimlerin yanı sıra daha fazla token kazanan sadakat programından yararlanacak. ISIKC, bir yıllık bir süre içinde, blockchain tabanlı bir sadakat programından yatırım dünyasında en düşük ücretlerle kripto yatırım platformuna dönüştü.


ISIKC, dolandırıcılığı önlemek ve Işıklar Grubu şirketlerinin ortaklarına, tedarikçilerine ve tüketicilerine cömert sadakat ödülleri vermek için tüm işlemlerin blok zincirine kaydedildiği, şeffaf akıllı sözleşmelerle yönetilen ekosisteme sahip bir ERC20 tokenidir. ISIKC yakın gelecekte yeni stratejik ortaklıklara girmeye çalışırken, inşaat sektöründeki pek çok büyük isim bu yeni programa desteklerini şimdiden uzatmış durumda, diğerlerinin de listeye katılması bekleniyor.

Bu arada, salgın sonrası dünyada sağlık ve eğitime olan ihtiyaç artmaya devam ederken Işıklar , ISIKC token satışından elde edilen fonların bir kısmını tahsis ederek Turgut Işık Eğitim ve Sağlık Vakfı’na destek vermeye devam edecek .

ISIKC Token Hakkında Detaylı bilgi almak için: https://www.isikc.io/

 

newsbtc

 

binance.gif