• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Stellar Lumens, BitTorrent Token, Teta Fiyat Analizi 15 Nisan 2021

binance.gif

Stellar Lumens [XLM]


XLM, son birkaç gündür yükselen bir kanalda (mavi) işlem görüyor. Saatlik grafikte, fiyat ve momentum (turuncu) arasında düşüş eğilimi gösterdi ve XLM’yi 0,69 dolardan 0,6 dolara doğru gördü.

0.59 – 0.6 $ bölgesinde bir miktar talep buldu ve bir sıçrama gördü ve ardından direnç olarak 0.63 $ seviyesi,% 23.6 geri çekilme seviyesi ile karşı karşıya kaldı. Bu direncin ötesinde, kanalın orta noktası, XLM boğalarının üstesinden gelmesi gereken dinamik bir direnç seviyesini temsil ediyordu.

Yazım sırasında, MACD sıfır çizgisinin altındaydı , ancak yükseliş eğilimi oluşturdu ve son saatlerde XLM’nin arkasında bir miktar yukarı yönlü ivme göstermek için kuzeye doğru ilerliyordu.

BitTorrent Jetonu [BTT]


BTT, ayın başlarında 0,013 $ ‘a yükselişinden bu yana istikrarlı bir düşüş trendi izliyor. BTT, 0,0073 – 0,0075 ABD Doları aralığında talep buldu ve 0,0075 ABD Doları destek seviyesi ile 0,0088 ABD Doları direnç seviyesi arasında konsolide olabilir.

OBV fiyat düşük düşük yaptı bile boğaların BTT birden çok kez $ 0.0075 test bile satın almaya devam ettiğini düşündürmektedir yüksek alçak şekillendirme edildi. Bu talep önümüzdeki birkaç hafta içinde veya daha kısa sürede BTT için toparlanmada gerçekleşebilir. Awesome Oscillator’a göre, yazı yazılırken momentum yükseliş lehine geri dönmenin eşiğindeydi .

Teta [THETA]


THETA, piyasa bir sonraki hamlesi için güç toplarken bir boğa flaması oluşturdu. BTC üzerindeki son satış baskısı, THETA’nın flama altına düştüğünü gördü ve 11.46 $ destek seviyesini test etti, ancak destekte bir miktar talep görüldü.

12,5 – 12,8 ABD Doları bölgesini aşan bir hareket, muhtemelen 15 ABD Dolarına doğru bir hareketin sinyalini verir ve alt seviyenin 17 ABD Dolarına ulaşması muhtemeldir. RSI 40 ve 60 değerleri arasında salındığından, THETA için henüz güçlü bir momentum görülmedi .

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif