• BITCOIN/TL
  564718,337
  % -1,46
 • ETHEREUM/TL
  38835
  % -1,19
 • RIPPLE/TL
  10.79
  % -0,03
 • BITCOIN CASH/TL
  2345.18,595
  % -0,76
 • LITECOIN/TL
  1865.31
  % -2,06
 • COSMOS HUB/TL
  217.62
  % -2,84
 • CARDANO/TL
  7.79
  % -0,29
 • TETHER/TL
  20.78
  % 0,56

Shark Tank’tan Kevin O’Leary, Bitcoin’in Piyasa Değerinin 20 Trilyon Dolara Ulaşabileceğini İddaa Ediyor

binance.gif

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, kısa süre önce net değerinin yüzde üçünü en iyi kripto para birimine yatırarak Bitcoin’e U dönüşü yaptı . Stansberry Research ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Kanadalı yatırımcı, Bitcoin başına 100.000 dolar ‘ın artık ona çok çılgın görünmediğini ve buna kripto para birimlerinin “ABD doları” adını verdiğini belirtti.

Ayrıca amiral gemisi madeni paranın piyasa değerinin nihayetinde 20 trilyon dolara ulaşabileceğini öne sürüyor:

Olursa, diyelim, bilmiyorum, 20 trilyon dolar değerinde, tamam mı? Benim görüşüme göre temelde çok çok istikrarlı olacaksınız çünkü onu enflasyondan korunmak veya sadece değer depolamak için tutan kişi ve kurumlar tarafından tutulacaksınız.

 

“Virgin” madeni paralar

Yeni keşfedilen, madeni paraların gerçekte zulasına girdiği konusunda çok seçici davranıyor. O’Leary, Çin’de mayınlı Bitcoin’den uzak durmak istediğini söylüyor.

Bitcoin ile aynı sorunu yaşıyorum. Çin’de Bitcoin sahibi olmak istemiyorum … çünkü Çin hükümeti ile oradaki yatırımlarım konusunda ilişkimden çok memnun değilim, bu yüzden ona yatırım yapmamayı seçiyorum.

O’Leary ayrıca, kötü bir kökene sahip olan Bitcoin’lere, yani “kan” madeni paralara dokunmak istemediğinden de bahsetmektedir.

Bay Wonderful, “en önemli şeyin” Bitcoin madenciliği yapmak olduğunu iddia ediyor:

Kimse bana sizin temelde mayın yaptığınızı ve enerjiyi boşa harcadıkları bir yerden bulduğunuzu veya karbon nötr olmadıklarını veya yaptırım altındaki bir ülkeden geldiğini söyleyemez. Bu benim için ve diğer birçok hissedar için de büyük bir mesele.

Multimilyoner, yeşil enerjiye öncelik veren İzlanda, Kanada ve Danimarka gibi yerlerde Bitcoin madenciliği yapacağını belirtiyor:

Bence planım, çevreyi önemseyen herkesin yapacağı bir plan.

u.today

binance.gif