• BITCOIN/TL
  558180,218
  % -6,38
 • ETHEREUM/TL
  37745
  % -5,55
 • RIPPLE/TL
  9.63
  % -9,00
 • BITCOIN CASH/TL
  5286.97,347
  % -9,93
 • LITECOIN/TL
  1730.02
  % -6,04
 • COSMOS/TL
  353.98
  % -11,03
 • CARDANO/TL
  18.53
  % -10,13
 • TETHER/TL
  9.48
  % -0,93

Sequoia Holdings Çalışanları Artık Maaşlarını Bitcoin ve Ethereum Olarak Alabilecek

binance.gif

ABD merkezli BT şirketi Sequoia Holdings LLC, çalışanlarının maaşlarının bir kısmını BTC, BCH ve ETH cinsinden almalarına izin verecek.

Büyük bulut geçişi, uygulama geliştirme ve yazılım mühendisliği hizmetleri sağlayıcısı Sequoia Holdings’in çalışanları, maaşlarını çeşitli kripto para birimlerinde almaya başlayabilir. Seçeneklerden bazıları Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum’u içerir.

2012 yılında kurulan Sequoia Holdings, LLC, gelişmiş analitik çözümler, çevik yazılım geliştirme, siber güvenlik ürünleri ve diğer BT ile ilgili hizmetlerin sağlayıcısıdır.

Bugün erken saatlerde, VA merkezli Reston firması , işverenlerin maaşlarının bir kısmını kripto para biçiminde alma seçeneğini seçebileceklerini duyurdu .

“Ekibimizin üyelerine bu yeni avantajı sunmaktan heyecan duyuyoruz. Çalışanlarımızın çoğu kripto para biriminin coşkulu destekçileri ve bu trilyon dolarlık varlık sınıfına maruz kalmalarına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. ” – kurucu ortak ve CEO T. Richard Stroupe yorumladı. 

Yönetici, kripto endüstrisinin “hisse senetleri ve tahviller gibi geleneksel yatırımlara önemli bir alternatif” olarak büyüdüğünü sözlerine ekledi.

Biraz beklendiği gibi, işverenlerin en popüler dijital varlıklardan bazıları arasında seçim yapma seçeneği olacaktır. Bunlara Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum (ETH) dahildir. 

Açıklamada ayrıca, vergileri kesmek ve geri kalanı o firma tarafından yönetilen dijital bir cüzdanda saklanacak olan kripto para birimine dönüştürmek için üçüncü taraf bir bordro işleme şirketi ile ortaklık hakkında bilgi verildi.

Sequoia, kararının Carolina Panthers’dan Russell Okung’un ekibinin maaşının bir kısmını üçüncü bir şahıs aracılığıyla BTC’de ödediğini bildirmesinden sonra geldiğini söyledi .

cryptopotato

binance.gif