• BITCOIN/TL
  552670,709
  % -2,44
 • ETHEREUM/TL
  38962
  % -1,33
 • RIPPLE/TL
  10.96
  % -2,53
 • BITCOIN CASH/TL
  2350.3,200
  % -2,48
 • LITECOIN/TL
  1879.28
  % -4,29
 • COSMOS HUB/TL
  214.67
  % -4,85
 • CARDANO/TL
  7.55
  % -4,68
 • TETHER/TL
  21.45
  % 1,50

SEC’deki Başkan Değişikliğinin XRP’ye Etkisi Olacak mı? Ünlü Kripto Avukatından açıklamalar

binance.gif

Tanınmış bir kripto para avukatı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nda (SEC) lider değişikliğinin, ajansın Ripple aleyhine açtığı davada bir etkisi olmayacağını söylüyor.

SEC, San Francisco merkezli ödemeler şirketine karşı açtığı davayı, Başkanı Jay Clayton’ın istifa etmesinden günler önce açıkladı.

Onun yerine geçen Elad Roisman daha kripto dostu olarak görülse de, Compound genel danışmanı Jake Chervinsky , değişiklik konusundaki iyimserliğin muhtemelen yanlış yönlendirildiğini söylüyor .

SEC liderliğindeki değişikliklerin Ripple davası üzerinde herhangi bir etkisi olması son derece düşük bir ihtimal.

Komiser Peirce’in bariz sessizliği göz önüne alındığında, oylamanın dosyalama lehine oybirliğiyle olduğunu tahmin ediyorum. Her şeye rağmen, dava burada kalmak üzere olan icra avukatları tarafından takip ediliyor.

Konuyu açıklığa kavuşturmak için: Komiser Peirce, uygulama konusunda meslektaşlarıyla (örneğin, Kik, Unikrn) aynı fikirde olmadığında sık sık sesi çıkarır. Yorum yapmamış olması, onayladığı anlamına gelebilir. öbür taraftan, suçlamalar ortadayken konuşmak uygunsuz olabilir, bu yüzden hiçbir şeyi açıklamayabilir.

Perde arkasında Chervinsky, davanın Komisyon Üyeleri tarafından oylandığını ve onaylandığını söylüyor.

Jay Clayton olmasa bile, Komiserlerin çoğunluğu, İcra Dairesinin önerdiği her eylemi onaylamak için oy kullandı. Bu konuda hızlı bir oylama olduğuna inanmak için hiçbir sebep yok. Her neyse, SEC’in bir davayı açıp haftalar sonra onu terk etmesi gerçek bir şok olur.

Bunun ötesinde, sadece liderliğe odaklanmak ve davayla ilgilenen icra avukatlarını en aza indirmek bir hatadır. Jay Clayton’ın adı şikayette bulunmuyor. Bu, diğer üst düzey yetkililerden (Richard Best, Jorge Tenreiro, vb.) Ve kesinlikle buna bağlı olan ekiplerinden geliyor. “

Roisman’ın, yeni Başkan Joe Biden tarafından daha kalıcı bir yedek aday gösterilinceye kadar başkan vekili olarak görevini sürdürmesi bekleniyor.

dailyhodl

binance.gif