• BITCOIN/TL
  569803,318
  % 1,66
 • ETHEREUM/TL
  38990
  % 2,16
 • RIPPLE/TL
  10.22
  % 5,68
 • BITCOIN CASH/TL
  2347.18,134
  % 0,02
 • LITECOIN/TL
  1890.9
  % 2,91
 • COSMOS HUB/TL
  221.75
  % 1,64
 • CARDANO/TL
  7.77
  % 1,99
 • TETHER/TL
  20.4
  % 1,55

Safex, P2P Token Ağını Yeniliyor

binance.gif

Safex e-ticaret blok zinciri açık kaynak platformunun arkasındaki ekip, bugün, satıcıların ve alıcıların, nispeten sürtünmesiz ve iyi doğrulanmış dijital varlıklarla özel olarak işlem yapabilecekleri ekosistemi genişlettiklerini duyurdu.

Safex çalışanları, platforma, Safex token kullanımının üye sahipleri için gelir paylaşımına ve diğer fırsatlara yol açtığı “gizlilik odaklı merkezi olmayan bir pazar” diyor.

Kullanıcılar, SFT ağına bir bağlantıyla ürün satabilecekleri web mağazaları oluşturabilirler. Ayrıca uzun vadeli getiriler için yatırım yapabilirler ve aksi takdirde dijital para çağında nelerin mümkün olduğunu gösteren yeni bir tür eşler arası sisteme katılabilirler . Tüm bunların ilgi çekmesi fikri, yeni teknolojinin, şimdi oldukça sakat görünen on yıllık bankacılık ve finans sistemlerini iyileştirme yoluyla bize getirdiği şeylerin en iyilerini temsil ediyor.

P2P Pazarı: Bir Kendin Yap Ağını İyileştirme

Teknoloji dünyasının çoğunda olduğu gibi, Safex’in bir eşler arası değişim sistemi olarak tasarımı, P2P etkileşiminin en yoğun merkezileştirmeyi veya ara yazılım partilerini veya teknolojilerini ortadan kaldırmadaki gücünü göstermektedir.

Bu platformun nasıl çalıştığını anlatan uzmanlar, tasarımı değiştirilebilir, sürtünmesiz ve doğrulanmış varlıklara sahip merkezi olmayan bir eşler arası sistem olarak tanımlıyor. Bu, sisteme entegre edilen likidite ve kolay erişim, işlemler için hızlı ödeme, düşük ücretler ve daha fazlası anlamına gelir. Ayrıca, finansmanı sadece birkaç yıl içinde kökten dönüştüren blok zinciri değişmez muhasebe teknolojisine dayanan böyle bir sistemin dolandırıcılık önleme potansiyeli de var. Satoshi daha dün göründü ve ilk kez, işlem doğrulamasını nasıl gördüğümüzü değiştirecek bir dijital defter hakkında duymaya başladık. Şimdi, kripto para birimi dünyası, kıyaslandığında, çok geniş ve Safex, yeni sınırının bir parçası.

Normal Madencileri ASIC’e Dayanıklı Tasarımla Barındırmak

Safex belirteci aynı zamanda “ASIC-dirençli” belirteç olarak da tanımlanıyor ve bunun ne anlama geldiğine daha derinlemesine bakmak, açık kaynak teknolojisinin yaratıcılarının seçkin madencilik havuzlarının ağda çok fazla gücü birleştirmesini nasıl engellemek istediğini gösteriyor.

ASIC’e dirençli belirteçler, CPU ve GPU donanımlarıyla kolayca kazılabilir. Aksine, ASIC’leri (özel olarak oluşturulmuş madencilik makineleri) daha az etkili kılan bir tasarım öğesi vardır.

Safex sözcüsü neden bu yola gittiklerini açıklarken, büyük e-ticaret ve teknoloji devlerinin, örneğin siber güvenlik zekasından veya rekabetçi süreçlere saygıdan daha fazla pazar erişimine sahip olabilecek güç sağlamasından bahsediyor.

Safex’in kurucusu Daniel Dabek yakın tarihli bir basın açıklamasında, “Bu yıl, gücün merkezi, veri sızdıran e-ticaret devlerinin elinde konsolide edildiğini gördük, ancak bu platformlar şehirdeki tek oyun değil,” diyor. ” Safex ile , küçük satıcıların yeni kitlelere ulaşabileceği ve kripto para biriminde fazlasıyla ödüllendirilebileceği ve teşviklerin tüccarlar ve daha büyük topluluk arasında uyumlu olduğu bir sansür geçirmez, gizlilik yanlısı ticaret çağını başlatıyoruz.

Başlangıç

Safex’in potansiyeli hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılar, kripto para ile ilgili ticaret hakkında daha fazla bilgi edinmek için ” What You Can Buy ” gibi blog gönderilerine göz atabilir . Safex platformunun neden diğer borsalardan daha güvenli olduğunu görmek için gizlilik kaynaklarını inceleyebilirler. Tüm bunlar, Safex’in, merkezi olmayan bir finans dünyasında sonunda kendi hayvanı olacağı fikrini destekliyor.

newsbtc

 

binance.gif