• BITCOIN/TL
  723470,195
  % 0,89
 • ETHEREUM/TL
  44355
  % 1,84
 • RIPPLE/TL
  13.68
  % 0,23
 • BITCOIN CASH/TL
  6469.13,320
  % 9,79
 • LITECOIN/TL
  1748.86
  % 0,21
 • COSMOS HUB/TL
  193.1
  % 1,28
 • CARDANO/TL
  6.71
  % 0,62
 • TETHER/TL
  27.4
  % 0,43

River Financial, Bitcoin İşlemleri İçin Mobil Uygulamayı Başlattıklarını Duyurdu

binance.gif

Bitcoin borsası River Financial, bugün iOS’ta bir mobil uygulama başlattığını duyurdu.

Bu, büyüyen kullanıcı tabanından talep edilen bir numaralı özellikti, River ekibi Bitcoin Magazine’e açıkladı ve Mart 2020’de başlayan bir Bitcoin fiyat boğa koşusunun ortasında geliyor.

“Bu istemcide muazzam bir büyüme gördük. River’in CEO’su ve CTO’su Alex Leishman, arkadaşlarından ve çocuklarından gelen ağızdan ağıza yönlendirmeler yoluyla demografik ”dedi. “İnsanlar özellikle müşteri hizmetlerimizi (çok soruları var ve bir kişiyle konuşmak istiyorlar), finansal raporlama araçlarını (performans sayfası) ve bir hesap oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu takdir ediyor.”

Leishman, hizmeti talep edenlerin sadece daha genç, mobil öncelikli perakende yatırımcıları olmadığını açıkladı.

“İlginç bir şekilde, eski müşteriler çok ağır mobil kullanıcılardır” dedi. “Onlar yatırımcılar, doktorlar, avukatlar vs. ve genç bir teknoloji çalışanı gibi bir dizüstü bilgisayarın önünde oturmak yerine gün boyu ayakta duruyorlar … İşimizin önemli bir çoğunluğunu 1950’ler ve 1960’larda doğan müşteriler oluşturuyor.”

Daha yaşlı yatırımcılar mobil tekliften yararlanırsa, River konuşlandırılması gereken önemli miktarda birikmiş sermayeye sahip bir yaş grubundaki müşterilerle kazanç sağlayabilir.

River‘ın web sitesinin ayırt edici özelliklerinden biri, basit kullanıcı arayüzü ve ilk katılım için ortalama iki dakikadır. Borsa, aynı yaklaşımı mobil uygulamaya da getirmeyi planlıyor, satın alma işlemlerinin çok basit olmasını sağlıyor ve bir fiyat widget’ı için destek de dahil ediyor.

River’ın Android için uygulamayı başlatmak için acil bir planı yok, ancak kullanıcılar 2022’de destek bekleyebilir. Bu arada, Coldcard donanım cüzdanı kullanıcıları bu yılın ilerleyen saatlerinde destek bekleyebilir.

bitcoinmagazine

binance.gif