• BITCOIN/TL
  777285,182
  % 4,23
 • ETHEREUM/TL
  47625
  % 3,14
 • RIPPLE/TL
  14.36
  % 0,97
 • BITCOIN CASH/TL
  6647.68,604
  % 1,44
 • LITECOIN/TL
  1860.6
  % 2,28
 • COSMOS HUB/TL
  207.26
  % 3,92
 • CARDANO/TL
  7.37
  % 4,85
 • TETHER/TL
  27.46
  % 0,13

Ripple’ın mahkemedeki büyük zaferi, XRP’nin % 113 rallisi ile bağlantısı?

binance.gif

Token yaklaşık 1 $ ‘ı kırarken boğalar XRP tarafında tekrar hareket ediyor. Yasal konuda, SEC anlaşması söylentileri daha da yükseldikçe Ripple’ın köşesi için işler iyi gidiyor gibi görünüyor.

Aralık ayında Komisyon, kayıtsız bir menkul kıymetin yasadışı satışı iddiasıyla Ripple Labs, yönetici Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’i vurdu . Önümüzdeki ay XRP’nin fiyatı düştü, borsalar listeden çıkardı, bazı yatırımcılar inancını yitirdi.

Avukat Stephen Palley tarafından bildirildiği üzere, Garlinghouse ve Larsen, dün Yargıç Sarah Netburn’ün “aynı arayışta olan 3 boyutlu şahıslara celplerle birlikte 8 yıllık mali kayıtlar arayan keşiflerin çok geniş olduğunu” hükmettiğinde bir zafer elde ettiler.

Palley, kararı sanıklar tarafından “güzel bir erken galibiyet” olarak sınıflandırdı, ancak yine de bunun davayla ilgili bir çözüme işaret ettiğinden şüpheleniyor. Palley şunları ekledi :

Keşif konusunda koruyucu bir emir için bir önergeyi kazanmak, genellikle davanın esasına göre bir zafer anlamına gelmez. Duruma göre değişir. Ve Mahkeme, doğruluğunu kontrol etmek için nedenler varsa, bunların bir kısmının daha sonra tekrar gözden geçirilmesi olasılığını açık bıraktı.

Öte yandan, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Ripple’ın ikincil bir piyasada 3 milyar dolara varan değerlemelerde “hisse senedi işlem görüyor” dedi. Novogratz, davadaki olası bir çözüm söylentileri nedeniyle XRP’nin toparlanma olasılığı üzerine spekülasyon yaptı.

Geçen Şubat ayında, taraflar ortak bir mektupla anlaşmayı reddetmişlerdi. Ancak müzakereler, Komisyon’un önceki yönergesi kapsamında gerçekleşti. Gary Gensler’in Senato tarafından onaylanması ve kripto yanlısı duruşunun yasal süreç üzerinde olumlu bir etkisi olması bekleniyor. Novogratz şunları söyledi :

Ripple hisse senedi, ikincil piyasada 2-3 milyar dolar değerinde ‘işlem görüyor’. Bilançolarındaki XRP, yaklaşık 70 milyar dolar değerinde. Bir fiyat yanlış görünüyor. XRP fiyatı uzlaşmanın geldiğini söylüyorsa, hisse senedi çılgınca ucuz. Değilse, jeton pahalı görünüyor. Düşünceler?

Novogratz’ın açıklamaları hakkında yorum yapan Palley, yakında bir kararın geleceğine dair “kamuya açık” bir gösterge olmadığını söyledi. Avukat, bu konuyu “içeriden” bilgi olarak sınıflandırdı ve özet karar uygulamasından sonra çözümün geleceğini iddia etti. Palley şunları ekledi :

Birisi potansiyel SEC mutabakatı / çözümü hakkında içeriden bilgi sahibi olmadıkça ve borsaların alım satım için yeniden listeleme kabiliyetine sahip olmadıkça, fiyatın kendisini uzlaşmayla nasıl ilişkilendirebileceğini bilmiyorum. Ripple, ön hareket pratiği ve keşif savaşlarında şimdiye kadar beklediğimden daha iyi iş çıkardı, ancak bundan vaka çözümüne kadar uzun bir yol var.

Jetonlarını elinde tutanlar ödüllendirildi. XRP, son 24 saatte% 29 karla 1,32 $ ‘dan işlem görüyor ve% 113 ile kripto ilk ondaki en büyük haftalık ralli.

newsbtc

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif