• BITCOIN/TL
  1090324,483
  % -0,01
 • ETHEREUM/TL
  59122
  % 0,90
 • RIPPLE/TL
  17.53
  % -0,23
 • BITCOIN CASH/TL
  6382.27,108
  % -1,03
 • LITECOIN/TL
  2003.63
  % -0,69
 • COSMOS HUB/TL
  267.48
  % 0,84
 • CARDANO/TL
  10.85
  % -1,63
 • TETHER/TL
  28.88
  % -0,15

Ripple Yöneticisinden, XRP’nin Devasa Varlıklarını Nasıl Yönetebileceğine Dair Açıklama

binance.gif

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, Ripple’ın büyük XRP varlıklarını nasıl idare edebileceğine dair görüşünü sunuyor.

Schwartz, Twitter’da Ripple’ın “en büyük günahının” şirketin toplam XRP arzının yarısından fazlasını elinde bulundurma yöntemi olduğuna inanan bir kripto meraklısına yanıt verdi .


Schwartz , takipçilerine şirketin ne yapması gerektiğini soruyor ve Ripple’ın XRP’yi dağıtmaya yönelik ilk girişimlerinin “büyük ikincil hasara” neden olduğunu söylüyor .

Sizce ne yapmalıydık? Bir piyasa fiyatı olur olmaz, eşantiyonlar işe yaramadı …

İlk başta onu dağıtıyorduk. Onu isteyen herkes kullanıyordu. Ancak bir piyasa fiyatı olduğunda, eşantiyonlar sadece hemen satan insanlar tarafından oynanıyordu ve büyük bir ikincil zarara neden oluyordu. “

Ne zaman sorulan Ripple XRP Ledger kendisi gelişimine doğrudan XRP işlemiş gerekmediğini, Schwartz böyle bir taşımada yer alan risk miktarını sorguladı.

“O zaman, neye bağlanacağımız konusunda hiçbir fikrimiz yoktu. Yanlış tahmin ettiğimiz riski alarak, değiştirilemez kuralları çok erken bir şekilde taahhüt ettiğimizi hayal ediyorsunuz. “

Schwartz, XRP’nin nasıl kullanıldığı konusunda kendini iyi hissedip hissetmediğine gelince, Ripple’ın varlıklarını yönetmek için iyi ama mükemmel olmayan bir iş yaptığını düşündüğünü söyledi .

Bence eşi görülmemiş bazı zorluklarla karşılaştık ve genel olarak iyi bir iş çıkardık. Mükemmel değil. Daha önce büyük geri dönülmez taahhütlerde bulunmanın yardımcı olacağını sanmıyorum ve o zamanlar kesinlikle mantıklı görünmüyordu. “

En büyük sorun, XRP’yi sonsuza kadar tutmak istemememizdi, ancak onu vermek imkansız hale geldi. Tuhaf bir meydan okumaydı. Kilitlenmeler de pek iyi çalışmıyor. “

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ın XRP‘yi 2013’ten günümüze kadar yasa dışı bir şekilde kayıtsız bir menkul kıymet olarak alım satım yaptığını iddaa ediyor. İlk duruşma konferansı için belirlenen tarih 22 Şubat.

dailyhodl

binance.gif