• BITCOIN/TL
  604464,145
  % 0,33
 • ETHEREUM/TL
  39729
  % 2,47
 • RIPPLE/TL
  10.57
  % -0,26
 • BITCOIN CASH/TL
  6045.1,646
  % 1,94
 • LITECOIN/TL
  1910.76
  % -1,00
 • COSMOS/TL
  335.26
  % 1,29
 • CARDANO/TL
  20.85
  % 1,28
 • TETHER/TL
  9.57
  % 3,09

Ripple Yöneticisi, Gelecekteki Projeler Bitcoin, Ethereum ve XRP’den Daha İyi Olabilir Dedi

binance.gif

David Schwartz, ister Bitcoin, Ethereum, ister kendi şirketinin favori varlığı XRP olsun, kripto alanındaki maksimalizmin şifresini çözüyor.

Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu , David Gokhshtein’a bu tür tutumların gelecekte ve hatta daha iyi teknolojiye sahip olabilecek mevcut projelerde “kapıyı kapatabileceğini” söyledi. XRP Ledger‘in orijinal mimarlarından biri olan Schwartz, Ripple ve XRP’nin teknolojisinin hala bebeklik aşamalarında olduğuna ve gelişebileceğine inanıyor. ABD’deki Kripto Yasalarının da şu an için belirsiz olduğunu söyledi.

“Ben maksimalist değilim. Teknolojinin hala çok, çok olgunlaşmamış olduğunu düşünüyorum ve özellikle maksimalistler hakkında beni endişelendiren şeylerden biri, Bitcoin’i geçip arkalarından kapıyı çarpmaya veya Ethereum’u geçip kapıyı çarpmaya çalışıyor olmaları. onların arkasında ve XRP’yi geçmemizi ve arkamızdan kapıyı çarpmamızı bile istemem çünkü bir sonraki proje daha iyi olabilirdi.

Her şeyi doğru yaptığımızı söylemeyeceğim. Bence pek çok şeyi doğru yaptık, bence işleri daha iyi hale getirdik, işleri daha da kötüleştirmedik, ama … belki işleri bizden daha iyi yapan, bakmaya sabrım olmayan başka projeler de olabilir. Sahip olmak. Ve bu iyi. Ben bir teknoloji maksimalistiyim. En iyi teknolojilerin kazanmasını istiyorum ve Ripple’a ya da XRP’ye fayda sağladığında ya da yatırım yaptığım projelere fayda sağladığında bile… kapıyı kapatmak için düzenleme yapmak istemiyorum. Bu içgüdüye direnmek istiyorum. ” 

Schwartz ayrıca ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun yakın zamanda Ripple aleyhine açtığı dava hakkında da kısaca yorum yaptı . SEC, XRP’nin piyasaya sürüldüğünde kayıtsız bir güvenlik olduğunu ve bugüne kadar bir güvenlik olarak kaldığını iddia ediyor.

Ripple CTO’su,

Kanunlar kötü değil, belirsiz olmaları. Ve daha önce de söylediğim gibi, Amerika Birleşik Devletleri, düzenleyicilerin size “Yaptıklarınızın yasadışı olduğunu fark etmeliydiniz” diyecekleri birkaç ülkeden biri gibi görünüyor. sormak, parametrelerin ne olduğunu bulmaya çalışmaktır. “

Bu yazı İlk Olaraka dailyhodl‘de yayımlanmıştır.

binance.gif