• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ripple, son üç yılın en yüksek seviyesine çıktı

binance.gif

Ripple fiyatı , en büyük ve en hızlı rallilerinden birini yaşadı, sadece bir haftada% 136 artış kaydetti ve üç yılın en yüksek seviyesi 1,5 dolara ulaştı. Ripple, SEC davasını kazanmaya her zamankinden daha yakın gibi göründüğü için, dijital varlık son iki haftada yatırımcıların güvenini yeniden kazandı.

Ripple fiyatı durdurulamaz ralli henüz bitmemiş olabilir

Ripple fiyatı 11 Nisan’da 1.5 $ ‘a ulaştı ve hafif bir düzeltme 1.30 $’ a düştü. Dijital varlık% 141.4 Fibonacci seviyesini 1.51 $ ‘a vurdu, ancak balinalar birikmeye devam ederken yükseliş trendini yeniden başlatmanın eşiğinde olabilir.


Geçtiğimiz iki hafta içinde yaşanan muazzam fiyat artışına rağmen, en az 10.000.000 XRP madeni para tutan balina sayısı 10 kişi arttı. Bu önemlidir, çünkü büyük sahiplerin% 100 ralliden sonra bile satmaya meyilli olmadığını gösterir.


Geçtiğimiz hafta aktif adreslerin sayısı günde ortalama 13.400’den 41.600’e sıçradığından eski ve yeni yatırımcıların XRP’ye aşırı ilgi gösterdiği açık.


Bir önceki yüksek olan 1.5 doların üzerinde bir kırılma, Ripple fiyatını % 161.8 Fibonacci seviyesi olan 1.7 dolara itebilir. Bununla birlikte, dijital varlık bazı kısa vadeli satış baskısıyla karşı karşıyadır.


TD Sıralı göstergesi, geçmişte son derece güvenilir bir sinyal olan 3 günlük grafikte bir satış sinyali sundu. En yakın destek seviyesi, ayıların fiyat hedefi olacak 1,19 dolar.


Son 30 gün içinde taşınan XRP tokenlerinin ortalama karını veya kaybını gösteren bir ölçü olan MVRV oranı (30d) aşırı derecede fazla arttı. Ripple fiyatının% 200 oranında patladığı 24 Kasım’dan bu yana neredeyse en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, XRP’nin önemli bir düzeltme riski altında olduğunu ve yukarıdaki teorimize güven kattığını gösteriyor.

fxstreet

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif