• BITCOIN/TL
  1144187,627
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  62690
  % 0,85
 • RIPPLE/TL
  17.93
  % 0,31
 • BITCOIN CASH/TL
  6568.73,327
  % 0,10
 • LITECOIN/TL
  2074.61
  % -0,47
 • COSMOS HUB/TL
  272.93
  % -1,77
 • CARDANO/TL
  11.27
  % -0,54
 • TETHER/TL
  28.94
  % 0,01

Ripple, SEC’i XRP’nin Güvenlik Durumu Hakkında Borsaları Uyarmamakla Suçluyor

binance.gif

Bugünkü ön duruşma konferansında, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’u temsil eden Cleary Gottlieb’den avukat Matthew Solomon, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun 2019 ve öncesinde gerçekleşen çok sayıda tartışmada XRP’nin menkul kıymetler durumu hakkında borsalar da dahil olmak üzere piyasa aktörlerini uyarmadığını iddia etti. :

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun, borsalar da dahil olmak üzere son derece sofistike piyasa aktörleriyle görüşmelerde bulunduğunu ve görünüşe göre bu aktörlere XRP’nin bir menkul kıymet olduğuna inandığını söylemediğini ortaya çıkaran Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu hakkında bazı keşifler yaptık. veya 2019 kadar geç bir yatırım sözleşmesi. Ve yine, bu durum ilerledikçe, bu gerçekler gün ışığına çıkacak ve XRP’nin XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu kuramayacağı ve kuramayacağı açık olacak.

Ripple yöneticileri davayı reddetmek istiyor

Solomon’a göre Garlinghouse, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan davanın reddedilmesi için şimdiden bir dilekçe verdi.

Avukat, üst yöneticisinin Ripple’ın satışlarına yardım ve yataklık ettiğini reddediyor, bu suçlama SEC’in değiştirilmiş davasının merkezinde yer alırken müvekkilinin XRP’nin potansiyel olarak bir yatırım sözleşmesi olarak sınıflandırılabileceğini bilmediğini söylüyor:

SEC’in iddiaları, yapmak istediklerinin tam tersini ortaya koyuyor. Bay Garlinghouse, XRP’nin bir yatırım sözleşmesi olabileceğini ya da böyle olabileceğini bilmiyordu ya da umursamadan yok sayıyordu.

Ripple’ın eski CEO’su Chris Larsen, müşterisinin işten çıkarma talebinde de aynı konuyu gündeme getirmek istediğinden bahseden Paul Weiss’den Martin Flumenbaum tarafından temsil ediliyor.

SEC, Ripple’in savunmasını vurmaya hazırlanıyor

Jorge Gerardo Tenreiro, Jon Daniels ve diğerleri tarafından temsil edilen SEC, XRP’nin şirket tarafından bir yatırım sözleşmesi olarak teklif edildiğini ve satıldığını iddia ediyor.

Düzenleyici, Federal Yargıç Analisa Torres’i Ripple’ın savunmasına karşı bir öneri sunmanın “çok muhtemel” olduğu konusunda uyardı. Buna karşılık, Ripple avukatı Andrew J. Ceresney şirketi “keşfi durdurmaya” çalışmakla suçladı.

u.today

binance.gif