• BITCOIN/TL
  724128,702
  % -1,18
 • ETHEREUM/TL
  43167
  % -2,12
 • RIPPLE/TL
  13.65
  % -1,84
 • BITCOIN CASH/TL
  5649.6,274
  % -2,14
 • LITECOIN/TL
  1716.22
  % -3,19
 • COSMOS HUB/TL
  201.9
  % 1,39
 • CARDANO/TL
  6.7
  % -1,81
 • TETHER/TL
  27.09
  % 0,15

Ripple, MoneyGram ile Ortaklığını Bitirdi

binance.gif

Blockchain şirketi Ripple, yaptığı duyuruya göre MoneyGram ile çok konuşulan ortaklığını sonlandırdı :

Kısa sürede başardığımız işten ve bu türünün ilk örneği olan ürünü pazara sunmada elde ettiğimiz etkiden gurur duyuyoruz. RippleNet ve On-Demand Liquidity (ODL) aracılığıyla birlikte milyarlarca doları işledik.

MoneyGram, blockchain şirketinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edilmesinin ardından geçen ay Ripple’ın platformunda ticareti askıya aldı, ancak iki taraf da aralarında çok yıllı bir sözleşmenin hala yürürlükte olması nedeniyle işbirliğine devam etmeyi bekliyordu.

Ripple, resmi olarak sona eren ortaklığı hala tekrar ziyaret edebileceğini iddia ediyor.

Gelen onun tweet CEO Brad Garlinghouse onun şirketi olan MoneyGram elde etmeyi başardık ne yansımıştır:

Bir kripto düzenleme çerçevesinin olmaması ABD’deki işletmeler ve tüketiciler için suyu gereksiz yere karıştırırken, Ripple ve MGI’nın birlikte başardıklarını inkar etmek mümkün değil. XRP olmadan ODL aracılığıyla sınırların ötesine milyarlarca dolar gönderildi ve yerleştirildi.

MoneyGram, Haziran 2019’da Ripple ile stratejik anlaşmasını duyurdu ve hisselerini hızla yükseltti.

Dallas merkezli para transferi emektarının hisseleri, piyasa öncesi ticarette şimdi yüzde 9 düştü.

Bu ayın başlarında MoneyGram, Ripple ortaklığı hakkında yanıltıcı açıklamalarda bulunduğu için toplu dava açmıştı:

MoneyGram, Sınıf Dönemi boyunca finansal sonuçları için kritik olan kazançlı piyasa geliştirme ücretleri akışını kaybedebilir. Sonuç olarak, davalıların basın açıklamaları önemli ölçüde yanlış ve / veya ilgili tüm zamanlarda yanıltıcıydı. Gerçek detaylar pazara girdiğinde, dava yatırımcıların zarar gördüğünü iddia ediyor

Bir teşvik olarak MoneyGram’a ödenen Ripple’ın piyasa geliştirme ücretleri, şirketin FAVÖK’ünün yüzde 15’inden sorumluydu.

 

Mevzuat netliği bekleniyor

RippleNet genel müdürü Asheesh Birla, yetkilendirdiği İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ürünü “gerçek bir sorunu çözdüğü” için düzenleyicilerin XRP konusunda netlik sağlayacağına inandığını iddia ediyor:

ODL, geleneksel finansal hizmetlerin geride bıraktığı tüketiciler için gerçek bir sorunu çözerek onlara düşük maliyetli, hızlı, şeffaf ve güvenli bir seçenek sunar. Hükümetler, finansal katılım ve anında ödeme için bu teknolojinin değerini anladıkça, yasal düzenlemeler netlik kazanacaktır.

XRP

Bununla birlikte, MoneyGram ortaklığının sona ermesi SEC ile hızlı bir anlaşma olmayacağını gösterdiğinden, bu netlik yakın zamanda ortaya çıkmayabilir.

u.today

binance.gif