• BITCOIN/TL
  565152,397
  % -2,29
 • ETHEREUM/TL
  42708
  % -3,36
 • RIPPLE/TL
  10.09
  % -2,30
 • BITCOIN CASH/TL
  5147.2,618
  % -0,12
 • LITECOIN/TL
  1945.85
  % -3,70
 • COSMOS/TL
  510.93
  % -10,84
 • CARDANO/TL
  20.72
  % 0,65
 • TETHER/TL
  13.48
  % -0,19

Ripple Labs CEO’su, XRP İçin Merak Edilen Önemli Soruları Cevapladı

binance.gif

7 Aralıkta, Ripple Labs CEO’su Brad Garlinghouse XRP topluluğundan gelen temel soruları kapsayan bir dizi tweet yayınlandı..

Devam eden davayı bir faktör olarak gösterdi ve aşağıdaki soruları yanıtladı.

Ripple Neden SEC İle Anlaşamadı?

Garlinghouse’a göre Ripple anlaşmaya çalıştı ama girişim başarısız oldu ve Biden yönetimi ile görüşmelerin daha verimli olmasını umuyor.

Ripple Labs, XRP’yi Listelemek İçin Borsalara Ödeme Yaptı mı? XRP Ne Zaman Yeniden Yükselecek?

Ripple, değişimleri kontrol etmez. Onları tekrar anlatmanın bir yolu yok. Ayrıca, çoğu ABD borsası ticareti dondurdu ancak listeden kaldırmadı. BeInCrypto’nun bildirdiği gibi, Bitstamp ticareti 8 Ocak’ta ve Coinbase 19 Ocak’ta durduracak .

SEC’e Ne Zaman Cevap Vereceksiniz? Neden sessizsiniz?

Bu konularda Garlinghouse, danışman Stuart Alderoty’yi işe aldı. Her ikisi de hukuki sürecin yavaş olduğunu vurguladı. Ancak Alderoty, tam hukuk ekibinin “kısa süre içinde” tanıtılacağını belirtti.

Yatırımcılar Ripple’a İnanıyor mu?

XRP sahiplerinin bir Ripple Labs parçası yoktur. Şirketin hissedarları şirkette hisse satın aldı.

Görünüşe göre, hissedarlarla tüm ilişkiler mutlu değil. Tetragon Financial Group, hisse senedi itfasıyla ilgili olarak Delaware Chancery Court’a dava açtı .

XRP Kullanmaları İçin Müşterilere Ödeme Yaptınız mı?

Garlinghouse, uygulamayı “bir ödeme ağı oluşturma 101 (ve tamamen yasal)” olarak adlandırıyor. PayPal, Visa ve diğerlerinin teşvikleri olduğunu veya hala kullandığını belirtiyor.

Bidenesque Clarity

Garlinghouse’un beklediği bir şey, Washington’daki yönetimin değişmesidir. ABD’nin “düzenlilikteki netlik eksikliğinden düzenleyici kaosa” gittiğini belirtti.

Ayrıca 2020 Dijital Emtia Borsası Yasası’nın (DCEA) yeniden başlatılmasını dört gözle bekliyor .

DCEA’yı yürürlüğe koymak, Garlinghouse’un şikayet ettiği başka bir şeyi halledecektir. Kripto endüstrisinin çeşitli yönlerini düzenleyen sekiz ayrı devlet kurumu, bazen aynı konuda çelişkili görüşler oluşturmaya mahkumdur.

Sıradaki ne?

XRP’nin yakın geleceği, en iyi ihtimalle belirsizdir. Ana akım borsalar ticareti durdururken, henüz tokenı kaldırmıyorlar.

Mahkeme kaynaklı bir sulh mahkemesine taşınma teklifi 15 Şubat’ta sona eriyor. Aksi takdirde, telefonla ilk duruşmanın 22 Şubat’ta yapılması planlanıyor.

beincrypto

binance.gif