• BITCOIN/TL
  742565,617
  % 3,50
 • ETHEREUM/TL
  45405
  % 4,01
 • RIPPLE/TL
  13.9
  % 0,92
 • BITCOIN CASH/TL
  6523.87,203
  % 3,58
 • LITECOIN/TL
  1784.24
  % 2,66
 • COSMOS HUB/TL
  195.64
  % 2,28
 • CARDANO/TL
  6.83
  % 2,22
 • TETHER/TL
  27.37
  % 0,23

Revolut Bank, 11 Yeni Kripto Para Birimi Desteğini Duyurdu

binance.gif

Londra merkezli rakip banka Revolut, daha fazla kripto para birimi için desteği artıracağını açıkladı.

Resmi bir PR’de firma , müşterilerinin kripto para birimleri için iştahını tatmin etmek için başka bir çabayla değişim platformuna 11 yeni token ekleneceğini duyurdu .

Yeni jeton istediniz, biz teslim ettik. Birleşik Krallık ve AB müşterilerimize 11 yeni kripto para birimi getirmek için etkin tokenları ve en çok hareket edenleri takip ediyoruz.

Revolut tarafından benimsenen bu yeni tokenlar, merkezi olmayan finans dünyasına çok odaklanıyor. Firma, Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid ve The Graph için destek ekledi.

Revolut Kriptoyu Seviyor

Revolut’un tarihi, kripto para birimi alanında iyi bilinir. Temmuz 2017’de başladı ve Bitcoin ticareti için destek ekledi. Bundan kısa bir süre sonra, teklifini Ethereum ve Litecoin’e genişletti.

Daha sonra 2018’de Bitcoin Cash ve XRP’yi desteklediğini açıklayarak , o zamana kadar en çok işlem hacmine sahip kripto para birimlerini kapsadı.

Ardından 2020’nin sonlarında EOS, Tezos (XTZ), OMG ve merkezi olmayan platform 0X için destek ekledi .

Bu haftanın kararı, şirketin en iddialı hamlesi. Tek bir grupta desteklenen en önemli token sayısı olacaktır.

Dikkate alınması gereken bir diğer husus, daha önce listelenen tokenlerin aksine, bu kripto para birimlerinin birçoğunun, en yüksek işlem hacmine sahip token listesindeki diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında nispeten düşük bir piyasa kapitalizasyonuna sahip olmasıdır.

Piyasalar Yavaş Tepki Veriyor

Revolut’un açıklamalarının ardından piyasalar yavaş ama iyimser bir tepki gösterdi. Bununla birlikte, Bitcoin ve Ethereum’daki yükseliş ivmesi de onların lehine oynuyor – belki de Revolut’tan bile daha fazla.

Cardano, şu anki 1.27 $ ‘a düzelmeden önce 1.29 $’ a yükselerek yaklaşık % 8 arttı.


Cardano’nun 5 Nisan’dan 11 Nisan’a Evrimi Image: TradingviewFilecoin ise yılın başında başlayan çok güçlü bir yükseliş trendi ile yanıyor. Sadece bağlam için, 1 Ocak 2021’de her FIL 22 $ ‘ın biraz üzerindeydi ve bugün her bir token 177 $’ ın üzerinde işlem görüyor.

Revolut’un etkisi burada biraz daha net görünüyor. Filecoin aşağı doğru düzelerek 139 doların en düşük seviyesine ulaştı. Ancak 8 Nisan’da, duyurulardan sonra bir gün 187 dolara kadar zirveye ulaşmasına rağmen, mevcut 179 dolara yükselen bir ralli başlattı.

Jetonların geri kalanı bu hafta karışık tepkiler aldı. Örneğin, Uniswap % 3.15 kaybetti ve şu anda 30 $ ‘ın altında işlem görüyor, ancak Grafik 1.93 $’ dan% 5.85 arttı. Aynı fikir sırasına göre, Synthetix % 7,31 düştü, ancak Yearn Finance aynı anda neredeyse % 20’lik acımasız bir artış gösterdi.

Bu nedenle, Revolut’un bir bütün olarak bu tokenler üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olduğunu söylemek doğru olamaz, ancak temel bir bakış açısıyla, bu, daha fazla likidite, daha fazla tüccar ve daha fazla insan için yer açacağı için bu tokenler için olumlu olarak düşünülebilir. Uzay.

cryptopotato

 

binance.gif