• BITCOIN/TL
  727056,177
  % -0,51
 • ETHEREUM/TL
  44587
  % 0,44
 • RIPPLE/TL
  13.75
  % -0,50
 • BITCOIN CASH/TL
  6424.58,242
  % -0,22
 • LITECOIN/TL
  1754.51
  % -1,32
 • COSMOS HUB/TL
  193.96
  % 0,37
 • CARDANO/TL
  6.75
  % 0,09
 • TETHER/TL
  27.4
  % 0,42

Reddit Kurucu Ortağı Alexis Ohanian, ‘Çok Fazla’ Ethereum’a Sahip Olduğunu Söyledi

binance.gif

Alexis Ohanian çok yönlü bir adam: milyarder, hayırsever, Reddit’in kurucusu, Initialized Capital ve ünlü tenisçi Serena Williams’ın kocası.

Son zamanlarda, yeni girişim şirketi Seven Seven Six, 150 milyon dolar topladıktan sonra bir finansman turunu kapattı , bu onu medyanın dikkatine çeken bir başarı, iş dünyası ve kripto para birimlerinin geleceği hakkındaki vizyonunu öğrenmeye hevesli.

Ohanian’ın Sahip Olduğu ETH Ne Kadar?

CNBC için bir röportajda Ohanian, tartışmanın bir bölümünü Ethereum’u övmeye ayırdı. Güzel sözlerin ötesinde, Ethereum’un kripto para birimlerine yatırılan fonlarının önemli bir bölümünü oluşturduğunu da söyledi.

Ekosistemdeki en umut verici kripto para birimleri sorulduğunda, Ohanian, Dogecoin’in radarından çıktığını ve Ethereum’a övgülerini iletmeye devam etti:

“Bence Ethereum, en azından önümüzdeki bir veya iki yıl için, gerçekten kanıtlayacak en fazla şeye sahip oldu veya en azından bir şeyler gösterme potansiyeline sahip çünkü çok sayıda ilginç uygulama var. Bu yüzden NFT’ler, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilenlerin sadece başlangıcıdır ve bu, varlıklarımın çoğunun samimi olduğu yer.”

Ohanian, ETH varlıklarını açıklamadı, bu yüzden bir tahminde bulunmak imkansız. Kayıtlı Ethereum Ad Hizmeti alanı, alexisohanian.eth . milyarder dilinde hiçbir şekilde “çok” olmayan yalnızca 1.196858 Ether depolar.

Ohanian, birkaç yıldır Ethereum’un fiyatı konusunda oldukça iyimser. 2018’de Ethereum’un 1500 dolara ulaşacağını tahmin etti ve kripto para birimi bundan kısa bir süre sonra, 2020 ile 2021 arasında 100 doların altına düşmesine rağmen, kehanetini yerine getirerek mevcut 2481 dolara çıkmayı başardı.

Alexis Ohanian Ethereum’u Neden Bu Kadar Çok Seviyor?

Ohanian için Ethereum, parlak bir geleceğe sahip işlevsel ve heyecan verici bir platformdur. Aslında Reddit’in yönetim kurulundan istifa etmesine rağmen Reddit, kullanıcıları arasında yeni etkileşim biçimleri yaratma arayışında bu blok zincirini denedi.

R/Cryptocurrency topluluğunun Ay Jetonları bunun açık bir örneğidir. Rinkeby Ethereum test ağında oluşturulurlar ve kullanıcıları topluluklara katılımları için ödüllendirirler.

Buna ek olarak Reddit, popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite’a adanmış alt dizinde küçük bir ekonomi yaratmak için BRIK tokenlerini sunuyor.

Ethereum, şu anda üç kritik fenomen sayesinde kripto ekosistemindeki en aktif ağdır:

 1. Stabilcoinlerin yükselişi, kripto para birimi ticaretinde büyük bir genişleme sağladı.
 2. Artık kripto kültürünün bir parçası olan, hatta birkaç milyon dolar değerinde özel çalışmaları temsil eden, değiştirilemez tokenlerin artan popülaritesi .
 3. Akıllı sözleşme desteği sayesinde sürekli artan sayıda yeni DeFi projesi. Bu, birçok yeni jeton, dApp ve merkezi olmayan teknolojiler için kullanım örneklerinin kapılarını açtı.

Miami’deki Bitcoin 2021 konferansında neden konuşmadığına şaşmamalı

 

binance.gif