• BITCOIN/TL
  566052,636
  % -0,40
 • ETHEREUM/TL
  35414
  % -1,82
 • RIPPLE/TL
  10.41
  % -2,45
 • BITCOIN CASH/TL
  5665.22,174
  % -4,16
 • LITECOIN/TL
  1716.79
  % -1,56
 • COSMOS/TL
  305.57
  % -1,89
 • CARDANO/TL
  20.08
  % -1,53
 • TETHER/TL
  9.29
  % -0,49

PrimeXBT Analisti Kim Chua: Altcoin Piyasasının Balon Olmadığını Düşünüyor

binance.gif

Kuşkusuz Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi ve alanın toplam hakimiyeti ile kripto para piyasası şovunun yıldızı olsa da, altcoin alanında da çok sayıda vahşi fiyat hareketi yaşandı.

Birçoğu, fiyatta balonlaşan daha küçük, daha az bilinen altcoinler ve sadece birkaç gün içinde% 500 artan bir şaka olması amaçlanan madeni paralar görebilirdi. Bu faktörler genellikle insanları buna bir balon demeye yönlendirir, ancak bu şekilde olmayabilir.

PrimeXBT analisti Kim Chua, şu anda gördüğümüz bu altcoin hareketlerini biraz daha derinlemesine inceliyor ve bu da onu bu altcoin hareketine karşı uyarıda bulunan diğer bazı uzmanlarla aynı fikirde olmamasına neden oldu

Chua, bazı “tuhaf” tokenlerin fiyatlarında olağanüstü artışlar yaşamamıza rağmen, altcoin piyasasının bir balon içinde olmadığını hissediyorum, diye açıklıyor Chua.

“Şahsen bunun sadece bir halk hareketinin bir sonucu olduğunu, zamanın bir işareti olduğunu hissediyorum” diye ekledi.

Büyük ve destekleyici topluluklara sahip tokenlar, büyük sayıların gücünün piyasada dalgalar yarattığı görülen bu insan hareketinden yararlanacak. Buna GameStop destanı ile borsada şahit olduk ve şimdi bu hareket DOGE’deki yükseliş şeklinde kripto piyasasına da sıçradı.

DOGE’un da bir balon içinde olduğunu düşünmüyorum. Sadece büyük kontrol güçlerine isyan eden insanlar ve gelecekte bu tür olayların daha fazla olmasını bekliyorum. XRP, böyle bir belirtecin başka bir örneğidir ve birçok borsa tarafından listeden çıkarılmasına rağmen, XRP fiyatının hala yükselmeye devam ettiğini gördük.

Bunun piyasa davranışında bir değişiklik olduğuna inanıyorum, bir balonun işareti değil ve fenomen burada kalıcı olacak. Analist, zamanın değiştiğini açıkladı. Yatırımcıların piyasadan alabilecekleri en fazla faydayı elde etmek için zamanla hareket etmeleri gerekir.

u.today

binance.gif