• BITCOIN/TL
  567345,310
  % -0,56
 • ETHEREUM/TL
  39672
  % -0,82
 • RIPPLE/TL
  10.88
  % -0,85
 • BITCOIN CASH/TL
  2405.22,619
  % 0,06
 • LITECOIN/TL
  1999.12
  % 0,27
 • COSMOS HUB/TL
  224.27
  % 0,73
 • CARDANO/TL
  7.9
  % -0,22
 • TETHER/TL
  20.97
  % -0,05

Polygon (MATIC), Blockchain Veri Kümelerini Google BigQuery’ye Entegre Ediyor

binance.gif

Eskiden Matic Network olarak bilinen Ethereum katman-2 çözümü Polygon, bugün blockchain veri kümelerinin Google Cloud’a entegre edileceğini duyurdu.

Google Cloud’a Gelen Çokgen

Girişim, geliştiricilere, veri analistlerine ve kripto meraklılarına Polygon blok zincirini daha iyi anlamalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Google’ın BigQuery’si, Polygon’un zincir üzerindeki verilerinin sorgulanmasının ve derinlemesine analizinin Google Cloud Platform kullanılarak basit ve düzenli bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

İkincisi, Google’ın Gmail, Google Arama vb. Gibi son kullanıcı ürünleri için dahili olarak kullandığı aynı altyapı üzerinde çalışan bir bulut bilişim hizmetleri paketidir. Öte yandan Google BigQuery, barındırılan sunucusuz, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir veri deposudur. Google Cloud tarafından.

Polygon’un veri kümesi artık Google Cloud Marketplace’te listelendiğinden, zaman içinde Polygon’un gaz ücretlerinin izlenmesi, akıllı sözleşme çağrılarının ve etkinliklerinin izlenmesi, Polygon SDK gibi SDK’lar için çok zincirli analiz, geleneksel finansal kayıt işleme sistemleriyle entegrasyon gibi yeni olanakların kilidini açar. , Polygon’daki en aktif jetonları, sözleşmeleri ve dapp’leri belirleme ve takibi denetleme.

DLT Analytics Mücadelesi

Yukarıdakilerin bir parçası olarak, Google Cloud ve Polygon, blok zinciri lideri Balaji S tarafından 1729’un yanı sıra, Polygon’un yardımcı programını en iyi gönderimler için 20.000 $ ‘a varan ödüllerle sergilemek için bir DLT Analytics Yarışması düzenliyor.

Yayında, “Bu, Polygon’da gerçekleşen ~6M txns/gün’ü analiz etmek ve içgörü elde etmek için büyük bir adım olacak ve Polygon ve Ethereum ekosistemlerini büyütmek ve inşa etmek için uzun bir yol kat edecek” diyor.

Bu haftanın başlarında Polygon, geliştiricilerin Ethereum Sanal Makinesi’ni kullanarak ETH uyumlu zincirleri dağıtmalarına izin vermek için SDK ağının ilk sürümünü yayınladı . Lansman, Ethereum’un çok zincirli bir ekosisteme geçişinin başlangıcını işaret ediyor.

cryptopotato

binance.gif