• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Polygon, Chainlink, Algorand Artık Bankacılık Hizmeti Revolut’ta Kullanılabilecek

binance.gif

Revolut, platformuna 8 yeni popüler kripto tokeninin eklendiğini duyurduğu için geleneksel bankacılık sistemine karşı en büyük rakiplerden biri olduğunu kanıtlıyor. Biraz alaycı bir tweet ile şirket, yeni jetonları platforma ekleme kararını duyurdu. Bu jetonlar artık Uygulamada işlem yapmak için mevcut olacak.

Revolut’a eklenen yeni dijital varlıklar arasında Polygon, Chainlink, Algorand, Band Protocol, NKN, Cosmos, Celo ve Tellor yer alıyor. THETA’yı ekleyip eklemeyecekleri sorulduğunda Revolut, platforma sürekli olarak daha fazla jeton eklemek için çalıştıklarını söyleyerek biraz temkinli yanıt verdi.

Kripto Pazarında Yeni Dönem

Bu 8 tokenin Revolut’a eklenmesi, daha büyük kripto pazarında önemli bir adıma işaret ediyor. Bu, Revolut’un Uygulamasını kullanan herkesin ticaret yapmak için oldukça çeşitli kripto varlıklarına erişebileceği anlamına gelir. Bu da, kripto piyasasına daha fazla para girişini teşvik edecek ve bunların çoğu, insanlar ticaret yaparken muhtemelen çeşitli diğer tokenler arasında dolaşacak.

Piyasadaki artan aktivite, en çok tercih edilen varlıklara daha fazla odaklanmayı sağlayacak ve aynı zamanda güvenilir yenilerinin desteklenmesine yardımcı olacaktır. Bu eğilim devam ederse ve daha fazla pazar açılırsa, ticaret faaliyeti arttıkça kripto piyasasının daha büyük bir piyasa değeri vermek için genişleyeceğini düşünmek adil olur.

Kabul ve Evlat Edinme

Birçok kez belirtildiği gibi, blok zinciri ve kripto altyapısına odaklanan finansal kurumların ve teknolojilerin ilk çıkışı, Bitcoin gibi kriptoların kabulüne ve benimsenmesine büyük ölçüde yardımcı oldu . Bu, bu kriptolara erişmenin ve bunlarla ticaret yapmanın daha kolay ve daha hızlı araçlarının mevcudiyeti ile daha da güçlendi.
Bu durumda, Revolut’a kriptoların eklenmesi bu tokenleri kullanıcıya çok daha yakın hale getiriyor ve bunun daha önce de belirtildiği gibi olumlu sonuçları olacaktır.

zycrypto

binance.gif