• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Polkadot Fiyat Analizi 08 Nisan 2021

binance.gif

Merkezi olmayan finansın büyümesi ve kripto piyasasındaki ralli bu yükselişin arkasındaki sebep olabilir. 38 milyar dolarlık piyasa değeri ile DOT, CoinMarketCap listesinde yedinci sırada yer aldı.

Polkadot saatlik grafik


DOT’un saatlik grafiği, madalyonun bir düzeltme aşamasından geçtiğini vurguladı. 41 dolarlık desteğin oldukça üzerinde kaldıktan sonra, madeni para 6 Nisan’da bozuldu. Dijital varlığın değeri 37 $ ‘a kadar düştü ve ardından bir geri dönüşe tanık oldu.

Basın zamanında, DOT yükselen bir kanalda yükseliyordu, ancak önceki eğilim düşüş olduğundan, piyasadaki bir dalgalanmadan daha yüksek bir fiyat kırılma şansı var gibi görünüyordu.

Muhakeme

DOT piyasasındaki% 18’lik düzeltme, kısa vadeli piyasada büyük dalgalanma ve düşüşe neden oldu. Düzeltme ve geri çekilmeden sonra, Bollinger Bantları hala farklı görünüyordu ve bu da mevcut piyasanın oldukça değişken yapısını gösteriyor. Bu arada, dalgalanma sinyal hattını da altına itti ve DOT değerindeki bu artışı öngördü.

Bu arada, 50 hareketli ortalama şamdanların üzerinde kaldı ve fiyatın artması için bir direnç noktası oldu. Ancak, diğer göstergeler boğaların devralması konusunda pek istekli değildi.

Göreceli Güç Endeksi, varlığın alış ve satış baskılarının eşitlendiği bir denge durumunda olduğuna dikkat çekiyordu. Yine de, piyasada madeni parayı daha yüksek bir değere taşımak için ivme yoktu. Aslında, Bitcoin piyasası da kısa vadede düşüş eğilimi gösteriyordu, bu da altcoin piyasasının değerinde yaklaşan bir düşüşe işaret ediyordu.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Giriş seviyesi:
41,30 $ Kar alma: 40,08 $
Durdurma seviyesi: 41,66 $
Ödül Riski: 3,43

Sonuç

DOT pazarı yukarıda belirtilen düşüşten sonra toparlanırken, yükselen bir kanalda yükseliyor. Önceki trendin düşüş eğilimi göz önüne alındığında, fiyat mevcut trendinden düşebilir. DOT pazarı, basın zamanında, kısa vadeli düşüşüne yol açabilecek ivmeden yoksundu.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif