• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Peter Schiff, DOGE’nin 1 Dolara Ulaşmasını Bekliyor, Twitter Avatarlarında Lazer Işını Kullanılmasını Öneriyor

binance.gif

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Dogecoin’in son rallisi ve piyasa değerine göre ilk beş kripto para listesine yükselişi hakkında Twitter üzerindne yorum yaptı.

Belli ki Bitcoin ve Dogecoin sahiplerini trol ediyor ve eğleniyor.

Dogecoin Bitcoin yiyor”

Dün DOGE’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine (son iki günde ikinci) ulaşmasının ve CoinMarketCap’te ilk beşe girmesinin ardından, Peter Schiff “Dogecoin Bitcoin yiyor” şeklinde tweet attı.

BTC’nin altından üstün olduğuna inanan tüm Bitcoin pompacılarının “şimdi Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi olduğunu kabul etmesi gerektiğini” de sözlerine ekledi.

“Dogecoin 1 dolara ulaşana kadar burnumuza lazer ışınları koyalım”

Oğlu Spencer ile tartışan Peter Schiff, Dogecoin’i “spor araba” ve Bitcoin’i “eski bir at” ile karşılaştırarak, DOGE’nin Bitcoin’den daha üstün olduğunu şaka yollu bir şekilde belirtti.

Ayrıca, DOGE hayranlarının Dogecoin’i 1 $ ‘lık bir yüksekliğe pompalamak için Twitter profil resimlerinin burunlarına (Bitcoinerlerin “lazer gözlerine” benzer) lazer ışınları takmaları gerektiğini önerdi.

Bu , Bitcoin’cilerin bekledikleri gibi BTC 100.000 $ ‘a ulaşana kadar yaptıkları “lazer gözlü” flashmob’a benziyor.

Schiff oğlunu yeni teknolojiyi benimsemeye çağırıyor, tıpkı Spencer Schiff ve diğer Bitcoin’cilerin ona BTC konusunda fikrini değiştirmesini tavsiye etme şekline benzer.

7247_0

“Kimin umrunda. Bu eski bir haber. #Bitcoin şimdi #Dogecoin tarafından içiliyor. Sadece çok yaşlısın ve onu elde etmek için kendi yollarına kararlısın. Bitcoin bir attır. Dogecoin bir arabadır. “

 

Schiff Junior, Bitcoin’de all-in yapıyor

ABD’nin daha önce bildirdiği gibi , 10 Mart’ta Peter Schiff, oğlu Spencer’ın Bitcoin’de yüzde 100 gittiğini ve hatta gümüş hisselerini düşüşe kadar satmak zorunda kaldığını , BTC’nin ise 50.000 dolar seviyesinin altında işlem gördüğünü açıkladı.

O zamanlar Schiff-babası, oğlunun emekçilerinin zorla kazandığı servetle daha fazla Bitcoin satın almasını engellemek için Spencer’ın mirasından vazgeçmesi gerektiği konusunda şaka yapmıştı.

u.today

binance.gif