• BITCOIN/TL
  529049,306
  % 3,85
 • ETHEREUM/TL
  34824
  % 9,15
 • RIPPLE/TL
  10.6
  % 6,16
 • BITCOIN CASH/TL
  5545.84,473
  % 4,89
 • LITECOIN/TL
  1681.12
  % 5,75
 • COSMOS/TL
  321.44
  % 7,73
 • CARDANO/TL
  20.35
  % 4,60
 • TETHER/TL
  9.19
  % -0,07

PayPal’ın Birleşik Krallık Müşterileri Artık Bitcoin Alabilecek, Satabilecek ve Tutabilecekler

binance.gif

Küresel ödeme devi PayPal Cuma günü yaptığı açıklamada, Birleşik Krallık’taki müşterilerinin artık doğrudan hesaplarından bitcoin ve eter de dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimi satın alabileceklerini, satabileceklerini ve tutabileceklerini açıkladı.

PayPal’ın Kripto Hizmetleri Artık İngiltere Kullanıcıları İçin Kullanılabilir

“Birleşik Krallık’taki tüm uygun müşterilerin artık PayPal hesaplarından #Kripto Para Birimi #Bitcoin, #Ethereum, #BitcoinCash ve #Litecoin satın alabileceğini, elinde tutabileceğini ve satabileceğini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. PayPal uygulamasında buna dikkat edin ” diyor duyuru .

PayPal, dijital varlık ürünlerinin ABD versiyonu gibi, desteklenen varlıkların satın alınmasını, satılmasını ve elde tutulmasını kolaylaştırmak için New York lisanslı kripto şirketi Paxos’u kullanmaya devam edeceğini söyledi.

İlk ne zaman şirketin UK müşterileri satın almak veya £ 1 olarak düşük olarak için yukarıda belirtilen cryptocurrencies satabilirsiniz, şirket geçen ay yaptığı açıklamada açıkladı  İngiltere’ye genişletmek için niyetini.

Teklifin İngiltere’de tamamen canlı olmasıyla bölge, şirketin ilk olarak geçen yıl Ekim ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürülen kripto para birimi ürünlerinin ilk uluslararası genişlemesi haline geldi .

Büyük Başarı

PayPal, kripto para birimi hizmetlerini kapattığından, şirket platformunda önemli bir katılım kaydetti ve ayrıca gelirde büyük bir artış gördü.

Bu yıl Mart ayında şirket, müşterilerinin dünya çapında 29 milyon çevrimiçi satıcısında dijital para birimlerini kullanarak mal ve hizmetler için ödeme yapmalarını sağlamak için bir Kripto Ödeme Hizmeti başlattı.

PayPal’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto girişiminin büyük başarısı, şirkete tekliflerinin Birleşik Krallık’ta başarılı olacağına dair güvence verdi.

PayPal’ın blockchain, kripto ve dijital para birimlerinden sorumlu genel müdürü Jose Fernandez da Ponte geçen ay CNBC’ye verdiği bir röportajda , “ABD’de gerçekten iyi gidiyor, İngiltere’de de iyi olmasını bekliyoruz” dedi .

PayPal Kripto Hizmetlerini Artırmaya Kararlı

Kripto tekliflerinin başarısına rağmen şirket, müşterilerinin hizmeti kullanırken samimi bir deneyim yaşamalarını sağlamak için hala 24 saat çalışıyor.

PayPal , ABD’de dijital varlıklar için bir Süper Uygulama Cüzdanı başlatmayı planlıyor Firma ayrıca İrlanda’da kara para aklamayı önleme (AML), mevzuata uygunluk ve iş geliştirme gibi farklı rollere odaklanacak bir kripto para birimi ekibi kuruyor .

cryptopotato

binance.gif