• BITCOIN/TL
  1088696,564
  % -0,12
 • ETHEREUM/TL
  59936
  % -1,44
 • RIPPLE/TL
  17.86
  % -0,02
 • BITCOIN CASH/TL
  6559.78,555
  % 0,59
 • LITECOIN/TL
  2051.53
  % 1,20
 • COSMOS HUB/TL
  259.53
  % 0,69
 • CARDANO/TL
  11.31
  % 0,69
 • TETHER/TL
  28.89
  % -0,01

PayPal, Kripto Hizmetleri İçeren Yeni Uygulamasını Duyurdu

binance.gif

Çevrimiçi ödeme devi PayPal, “kripto yetenekleri” dahil olmak üzere daha önce platforma yabancı olan birden fazla finansal hizmet sunan yeni bir uygulamayı duyurdu.

PayPal’ın Yeni Uygulama Özellikleri

Şöyle bildirilmiştir Newswire tarafından, yeni uygulama senkronizasyonu banka ile ortaklık içinde ‘PayPal birikimleri’ hizmetini tanıtacak, bir tasarruf aylık ücretler veya asgari gerekli denge ile% 0,4, bu teklif APY oranları hesap.

Bu, birçok merkezi ve merkezi olmayan kripto kredi hizmeti tarafından sunulan oranların hala çok altında olsa da, ulusal ortalama faiz oranını hala %0,06’nın altında kalıyor. Ek olarak, hizmet ayrıca kripto para birimine dayalı kurumların genellikle sahip olmadığı gerekli düzenleyici kabul ve gözetime sahip olduğuna da söz verdi .

Diğer yeni özellikler arasında hediye kartlarını yönetme, QR kodlarıyla ödeme yapma ve aynı uygulama içinden krediye erişme yer alıyor. Özellikle, “kripto satın alma, tutma ve satma” ve “yüksek verim tasarruflarına ve kripto yeteneklerine erişim içeren bir finans sekmesi” bile sunacak.

Bu, uygulamanın bir kripto cüzdanının temel işlevlerine sahip olacağını gösteriyor. PayPal’ın 400 milyondan fazla tüketicisine teknolojiye aşina olurken kripto para birimine erişim sağlayabilir.

PayPal CEO’su Dan Schulman, yeni uygulamayı tüketicilerin mali durumlarını kontrol etmeleri için “tek durak noktası” olarak görüyor:

“Yeni uygulamamız, müşterilerimize güven ve güvenlik platformumuzu temel alan ve birden fazla finansal veya alışveriş uygulamasını yönetme, farklı şifreleri hatırlama ve sadakat ödüllerini takip etme karmaşıklığını ortadan kaldıran basitleştirilmiş, güvenli ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor.”

PayPal’ın Kripto Para Birimi Girişimi

PayPal’ın kripto para birimi alanındaki son etkinliği göz önüne alındığında, bu yeni hizmetin yeni uygulamada tanıtılması şaşırtıcı değil. CEO Schulman , yukarıda belirtilen yüksek verimli tasarruf fırsatlarının yanı sıra, geçen ayın başlarında “ek kripto yetenekleri” ile tanıtılan yeni bir “süper uygulama cüzdanı”na işaret etti .

Birkaç gün önce PayPal , Birleşik Krallık’taki müşterilerinin kripto para birimlerini doğrudan hesaplarından satın alabileceğini, satabileceğini ve saklayabileceğini duyurdu . Daha sonra kullanıcılara “PayPal uygulamasında aramalarını” işaret ettiler. Uygun dijital varlıklar arasında Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin bulunur.

Uygulamanın kullanıma sunulması şimdi başlıyor, ancak yeni tasarruf ve alışveriş araçları birkaç ay içinde ABD vatandaşlarına ulaşacak.

cryptopotato

binance.gif