• BITCOIN/TL
  547592,265
  % -4,25
 • ETHEREUM/TL
  38527
  % -3,32
 • RIPPLE/TL
  10.86
  % -4,20
 • BITCOIN CASH/TL
  2314.04,191
  % -4,95
 • LITECOIN/TL
  1865.68
  % -6,05
 • COSMOS HUB/TL
  212.97
  % -6,12
 • CARDANO/TL
  7.47
  % -6,21
 • TETHER/TL
  21.27
  % 0,84

Paxos CEO’su, kripto ve PayPal’ın yeni nesil cüzdanı hakkındaki görüşlerini paylaştı

binance.gif

2020’nin sonlarında, platformuna kripto ekleyeceğini açıkladığında PayPal, tüm kripto endüstrisinde büyük dalgalar yarattı. Aslında bu, kripto fiyatlarının boğa koşusunun başlangıcında onları şu an bulundukları yere götüren bu kadar güçlü bir başlangıç ​​almasının nedenlerinden biri olabilir.

Elbette PayPal bunu tek başına yapamazdı ve bunun yerine kripto ödemelerini denemek ve idare etmek için Paxos ile işbirliği yaptı. Şimdiye kadar, ortaklık oldukça iyi ve herkesin lehine sonuçlanmış görünüyor. Aslında, Paxos’un CEO’su ve kurucu ortağı Charles Cascarilla, geçtiğimiz günlerde kripto sektörünün durumu ve PayPal’ın yeni nesil kripto para cüzdanı hakkında yorum yaptı.

Cascarilla , CNBC ile yaptığı röportajda aklını kripto ve PayPal hakkında konuştu . Görüşme sırasında, kripto hizmetlerine olan talebin beklentileri çok aştığı yönündeki önceki açıklamalarından birini doğruladı. PayPal’ın kendisinin bunun için büyük bir neden olduğunu söyleyerek detaylandırdı.

Kripto’nun şimdiye kadar görülen her şeye dayanarak ana akım haline geldiğine inanıyor ve Paxos’un şu anki ana hedefi altyapı oluşturmak ve PayPal’ı güçlendirmek. Bununla birlikte, endüstrinin benimsenmesine ve büyümesine yardımcı olan kriptoya yaklaşmakla ilgilenen çok sayıda başka firma olduğunu da söyledi.

Görüşmede ayrıca fiyat oynaklığına ve bunun bir risk faktörü olarak etkisine değinildi. Cascarilla, kripto paranın hala bir ödeme mekanizması olarak kabul edilemeyeceğini söyledi. Aslında asla bir ödeme mekanizması haline gelmeyebilir. Bununla birlikte, kripto paranın bir gün altın olabileceğini ve o zamana kadar fiyat keşif aşamasının bitebileceğini de söyledi. Böyle bir durumda, kripto daha az uçucu ve daha güvenilir hale gelebilir.

Ancak, Paxos’un kripto için altyapı oluşturmaya odaklandığını ve kazanan parayı seçmeye çalışmadığında ısrar ediyor. Pazarın kendi başına kötü projeleri ayıklayacağına ve iyi olanların gelişmesine ve gelişmesine izin vereceğine inanıyor.

invezz

binance.gif