• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Norton, Ethereum madenciliği özelliğini ekledi kripto dostu kullanıcılar heyecanlandı

binance.gif

Popüler antivirüs şirketi Norton gelmiştir açıkladı Ethereum (eklenmesini ETH / USD onun LifeLock güvenlik yazılımı) madencilik özelliği. Bu, yazılımı kullanan milyonlarca kişinin herhangi bir ek program yüklemeden kripto madenciliği yapabileceği anlamına gelir.

Firma, yeni özelliği “Norton Crypto” olarak adlandırıyor ve kullanıcıların bilgisayarlarını kripto para madenciliği yapmak için kullanarak para kazanmalarını sağlayacağını söylüyor.

Giriş için birçok engelden kaçınmak

Norton Gagan Singh‘in baş ürün sorumlusu gelişme hakkında yorum yaptı. Yeni özellik ile kullanıcıların,

Bilgisayarlarındaki boşta kalma süresini kolayca dijital para kazanma fırsatına dönüştürün.

Şirketin, müşterilerinin kripto para madenciliği alanına giriş için birçok engelden kaçınmasını mümkün kıldığını da sözlerine ekledi.

Şirket , yeni özelliğin önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm Norton 260 müşterileri için kullanıma hazır olacağını söylüyor .

Ancak, Norton’un kazançlardan pay alıp almayacağı veya yeni özellikle hangi başka iş modelini yürütmek istediği net değil.

Güvenlik ve kripto madenciliğini birleştirme

Madencilik programları yüklemek zorunda kalan birçok antivirüs kullanıcısı, yanlışlıkla tehlikeli olarak tanımlandıkları için yüklemeleri reddedildi. Ancak Norton, kripto madenciliği aracını piyasaya sürdüğü için kullanıcıları, sistemlerine tam koruma sağlarken yazılımı kullanırken sorun yaşamayacaklar. Singh’e göre Norton Crypto, tüketicilerin daha güvenli bir kripto madenciliği yöntemine yönelik artan ihtiyaçları nedeniyle tasarlandı .

Norton daha önce kripto dostu kullanıcıları cihazlarında veya sistemlerinde incelenmemiş kodlara izin vermenin tehlikeleri konusunda uyarmıştı. Güvenlik firması ayrıca kripto kazançlarını bir sabit diskte tutmanın tehlikesini vurguladı. Sonuç olarak, yeni özellik, kullanıcılar için daha güvenli bir madencilik seçeneği sağlamaya yönelik bir yanıt olabilir.

Norton’a göre bu özellik, çok sayıda madencinin bilgi işlem gücüne katkıda bulunduğu ve elde ettikleri ödülleri paylaştığı bir madencilik “havuzu” sunacak.

Tercih edilen brokerimiz eToro ile dakikalar içinde kriptoya, hisse senetlerine, ETF’lere ve daha fazlasına yatırım yapın.
binance.gif