• BITCOIN/TL
  765947,254
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  45478
  % -0,92
 • RIPPLE/TL
  14.68
  % -1,07
 • BITCOIN CASH/TL
  6448.9,539
  % 1,88
 • LITECOIN/TL
  1778.04
  % -2,07
 • COSMOS HUB/TL
  192.42
  % -1,92
 • CARDANO/TL
  7.16
  % -0,88
 • TETHER/TL
  27.57
  % -0,42

Neo (NEO), Neo3 Preview5 Adlı Büyük Testnet Yükseltmesini Başlattığını Duyurdu

binance.gif

Neo Global Geliştirme ekibi, yaklaşan yükseltmesi Neo3 Preview5, yani Neo (NEO) 3.0 yinelemesinin ön alfa test ağının beşinci aşaması hakkında açıklayıcı bir gönderi yayınladı. NGD, bazı performans sorunlarını düzeltecek, blockchain oracle’ları ekleyecek ve Neo Names Service (NNS) uygulayacak.

Gelişmiş doğrulama mekanizmaları, oracle aletleri, Neo Name Service (NNS)

Neo web sitesindeki resmi mesaja göre, yaklaşan güncelleme Neo (NEO) blok zincirinde işlem doğrulama sürecini yeniden değerlendirecek. Düğümlerin işlem geçmişini saklama zorunluluğunu ortadan kaldırarak tüm transfer yürütme sürecini daha kolay ve daha “hafif” hale getirir.

Neo3 testnet çok önemli bir yükseltmeye hazır

Ayrıca, blok zincirindeki veri depolama mantığı, LedgerContact işlevi ile yükseltilecektir. Veri senkronizasyonu süreci, optimize edilmiş veri süreçlerini sağlamak için yeniden düzenlenecektir.

Ethereum Name Service (ENS) örneğini takiben Neo (NEO) testnet, Neo Name Service (NNS) ‘yi etkinleştirir. Neo adreslerini insan tarafından okunabilen takma adlara (alan adları) dönüştürür. Sonuç olarak, kullanıcılar yalnızca belirli bir cüzdanın “alan adını” bilerek işlem başlatabilir.

Neo tabanlı sistemlere dış bilgi sağlayan akıllı sözleşmeler olan Oracles, Neo3 Preview5’te de resmi olarak yayınlanacak. Oracle sözleşmesi ve düğümleri önceki bir geliştirme aşamasında uygulandı.

İlk Neo Tabanlı DeFi ekosistemi de büyük bir yükseltmeden geçiyor

İyileştirmelerin geri kalanı, eklentiler ve blok senkronizasyon mekanizmaları alanlarında planlanmıştır. Bir sonraki sürüm, Neo 3.0 blok zinciri yinelemesinin halka açık test ağını müjdeleyecek.

Bu arada, Neo tabanlı merkezi olmayan finansal ekosisteme öncülük eden Flamingo da önemli bir yükseltmeden geçecek. Ayrı jetonlar, Neo kullanıcılarını yeni “verim çiftliği” seçenekleri ve çapraz zincir etkileşimleri ile güçlendirecek.

Bunun yanı sıra, Flamingo (FLM) DeFi, NEO ve diğer blokzincirlerde türev işlemleri için vAMM olarak adlandırılan benzersiz bir otomatik piyasa yapıcı alacak.

u.today

binance.gif