• BITCOIN/TL
  759813,208
  % 1,13
 • ETHEREUM/TL
  45227
  % -0,34
 • RIPPLE/TL
  14.79
  % 4,90
 • BITCOIN CASH/TL
  6285.29,503
  % -1,36
 • LITECOIN/TL
  1763.24
  % -2,19
 • COSMOS HUB/TL
  191.77
  % -2,50
 • CARDANO/TL
  7.05
  % -1,28
 • TETHER/TL
  27.57
  % 0,25

Nasdaq listesinde Ebang, Litecoin ve Dogecoin Madencilik Planlarını Duyurdu

binance.gif

Şirketin basın açıklamasına göre,

“… Şirket, Litecoin (” LTC “) ve Dogecoin (” Doge “) madencilik işini, diğer üreticilerden satın alınan kendi kendine üretilen madencilik makineleri ve madencilik makinelerinin bir kombinasyonunu benimseyerek ve diğer madencilikten hesaplama güçlerini kiralayarak yürütmeyi planlıyor. çiftlikler ve LTC ile Doge’nin aynı anda mayınlanmasına izin veriyor. “

Ebang , Litecoin ve Dogecoin madencilik sektöründe kimlik bilgilerini oluşturmak için halihazırda kurulmuş olan Bitcoin madenciliği işini kullanacak. Bununla birlikte, aynı için sabit bir programın henüz sunulmadığını ve lansman için hemen bir zaman çizelgesi belirlenmediğini belirtmekte fayda var.

Şirketin başkanı ve CEO’su Dong Hu gelişmeyi memnuniyetle karşıladı ve yorum yaptı,

 

“İşletmenin gelişimi, ilgili kripto para odaklı işlerimizi daha da teşvik edecek ve gelirimizi artıracak. Bu hareketin, Şirketin yalnızca bir donanım üreticisinden, blok zinciri endüstrisi değer zincirine kapsamlı katılımları olan, çeşitlendirilmiş ve dikey olarak entegre bir blok zinciri şirketine dönüşümünü hızlandıracağına inanıyoruz.

Yukarıda belirtilen duyuru, eşzamanlı Litecoin ve Dogecoin madenciliği için bir çipin Ebang tarafından başarıyla tasarlanmasından birkaç hafta sonra geldi . Bu yeni tasarım, şu anda piyasada bulunan kripto madenciliği makinelerinin yükseltilmesine izin vermeyi amaçlıyor.

Daha fazla kripto madencilik makinesi oluşturmaya odaklanan Başkan,

“Ar-Ge ekibimizi oluşturmak ve ürün yinelemesini ve yeniliği hızlandırmak için muazzam çabalar gösterdik. Gelecekte, daha yaygın kripto para madenciliği makineleri geliştirmeye odaklanacağız ve birden çok kripto para birimiyle uyumlu daha fazla madencilik çipi tasarlamayı düşünüyoruz. Bunun, kripto para birimi madenciliği işinden elde ettiğimiz geliri artırmaya ve blok zinciri endüstrisi değer zinciri boyunca ürün sunma yapımızı optimize etmeye yardımcı olacağına inanıyoruz. “

Şirketin kripto para dünyasına daha fazla katılımı, borsadaki servetine de bir destek sağladı. Ebang International [NASDAQ: EBON] için hisse fiyatı, kripto ve borsaların çoğunun düşük olmasına rağmen Perşembe sabahı% 20,9 arttı.

ambcrypto

binance.gif