• BITCOIN/TL
  723592,432
  % -1,20
 • ETHEREUM/TL
  43164
  % -2,09
 • RIPPLE/TL
  13.62
  % -1,78
 • BITCOIN CASH/TL
  5636.85,513
  % -2,24
 • LITECOIN/TL
  1713.9
  % -3,40
 • COSMOS HUB/TL
  201.66
  % 1,14
 • CARDANO/TL
  6.7
  % -1,89
 • TETHER/TL
  27.06
  % 0,10

Morgan Creek Digital’in Kurucu Ortağı Mark Yusko, 37 Trilyon Dolarlık Servetini Bitcoin ve Kripto Para Birimlerini Arttırmak İçin Kullanacak

binance.gif

Kripto para hedge fonu Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Mark Yusko, Millennials’ın ebeveynlerinden trilyonlarca doları devraldıktan sonra finansal durumu sonsuza kadar değiştireceğini söylüyor.

Podcaster ve analist Preston Pysh ile yaptığı yeni bir röportajda Yusko, Deloitte’un 37 trilyon doların Bitcoin ve Ethereum gibi dijital teknolojileri ve para birimlerini hevesle benimseyen Millennials‘a aktarılacağını gösteren verileri aktarıyor.

“Benim neslim, Y kuşağına 37 trilyon dolar transfer edecek. 37 trilyon dolar. Ve IBM hisselerine yatırılmayacak, devlet tahvillerine yatırılmayacak, Tesla’ya bile yatırım yapılmayacak. DeFi’ye yatırılacak, Bitcoin’e yatırılacak, Ethereum’a yatırılacak …

Dünyada gördüğümüz en büyük servet yaratımı olacak. “

Yusko, yeni nesil ile ebeveynleri arasındaki farkların çok ciddi olduğunu söylüyor.

Genel olarak, eski neslin Merrill Lynch gibi geleneksel brokerleri kullanmaya, altın sahibi olmaya ve Bitcoin’e şüpheyle bakmaya devam edeceğini söylüyor.

Bu arada, Y kuşağı tamamen farklı bir sayfada, diyor Yusko, bir kripto varlığı benimseme dalgası ve değerli metallerden nesiller arası bir geçiş için zemin hazırlıyor.

“35 yaşın altındaki birine sorun – komisyoncunuz kim? [Diyecekler] ne demek istiyorsun? Robinhood bende… [Onlara sorun] Ne kadar altının var? [Diyecekler] benimle dalga mı geçiyorsun? Evcil kaya mı? Benimle dalga mı geçiyorsun?

[Onlara sorun] Ne kadar Bitcoin var? [Derler] Bunun hakkında konuşmak istemiyorum. Neden olmasın? Çünkü net değerimin gerçekten büyük bir yüzdesi. Yani, bu uçurum daha da artacak. “

dailyhodl

binance.gif