• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Monero, Cosmos, Decred Fiyat Analizi 12 Nisan 2021

binance.gif

Monero [XMR]


Monero yükselen bir kanal içinde hareket ederken , ters yönde bir koparma meydana geldi ve modeli olumsuzladı. Breakout 340 doların üzerine çıktı ve 4 saatlik zaman diliminde düşüş şamdanı görünmesine rağmen, piyasadaki yükseliş koşulları önümüzdeki seanslarda da fiyatı artırmaya devam edebilir.

ADX, 44’ten kuzeyi işaret etti ve mevcut okumaya göre bir tersine dönüş hiçbir yerde görünmüyordu. RSI , piyasada aşırı alım koşulları gösterdi, ancak Monero bir sonraki 350 $ ‘lık psikolojik seviyeye dokunana kadar istikrar ertelenebilir.

Cosmos [ATOM]


Her ne kadar Kozmos $ 22.67 onun üst direncini ihlal, bir düzeltme yakında gerçekleşti ve bir kez daha bu seviyenin altında fiyat sürükledi. RSI’da düşüş farklılıkları görüldü ve önümüzdeki seanslar ATOM’un orta-uzun vadeli yörüngesini belirleyebilir. Boğalar, gelen kayıpları 19.84 $ destek seviyesinde azaltmayı umuyorlardı, çünkü bunun altında bir hareket 200-SMA’dan (yeşil) bir bozulmaya yol açacaktı.

Bu aynı zamanda uzun bir düşüş senaryosuna yol açabilir ve 16.7 $ ‘lık destek bir kez daha vurgulanabilir. Bununla birlikte, daha yüksek trend olan bir OBV , böyle bir sonuç fikrini reddetti. RSI  , son birkaç seansta güneye hareket etmesine rağmen , 57’de düzleşti ve mevcut fiyat seviyesinde bir miktar yükseliş gücü gösterdi.

Decred [DCR]


2021’in başından bu yana, Decred yükseliş eğilimi gösterdi ve hatta Mart ayı boyunca Şubat sonu seviyelerinin üzerinde bir toparlanma tamamladı. Mart ayının son yarısında DCR ticareti daha düşük seviyelerde görülürken, fiyat 143,8 $ desteğinden güçlü bir şekilde geri döndü. İleriye gidersek, baskı süresi desteği devam ettirilirse fiyat 200 $ işaretini bile aşabilir.

MACD düşüş eğilimi gösterdi, ancak endeks hala yarı çizginin üzerindeydi ve boğalar herhangi bir acil tehdit altında değildi. Arıza durumunda bile, fiyat 185,3 dolardan başka bir destek bulabilir. OBV yazma konusunda hafif düşüş yaşarken , Ocak ayından bu yana genel gidişatı hala yükselişe geçti. DCR için kısa vadeli kayıplar mümkün olabilir, ancak beklenti olumlu bir uzun vadeli eğilim yönündeydi.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif