• BITCOIN/TL
  1091135,178
  % -0,98
 • ETHEREUM/TL
  58582
  % -2,10
 • RIPPLE/TL
  17.55
  % -1,01
 • BITCOIN CASH/TL
  6465.67,259
  % -0,19
 • LITECOIN/TL
  2013.37
  % -0,45
 • COSMOS HUB/TL
  264.02
  % -1,44
 • CARDANO/TL
  11.1
  % -0,43
 • TETHER/TL
  28.93
  % 0,10

Milyarder Orlando Bravo’nun Firması Blockchain Teknoloji Şirketlerine Yatırım Yapmayı Planlıyor

binance.gif

Thoma Bravo’nun kurucu ortağı Orlando Bravo, şirketinin daha geniş blok zinciri endüstrisine yatırım yapmayı planladığını doğruladı.

Thoma Bravo’nun Yatırım Planları

Milyarder işadamı , Perşembe günü Bloomberg Invest Global sanal konferansına yatırım yapma planlarını açıkladı . Görüşmeci, Thoma Bravo’nun kripto para birimi alanında bir yatırımcı olup olmayacağını sordu.

Bravo, şirketinin “ FTX’in büyüme sermayesi turunda lider yatırımcı ” olduğunu yineleyerek başladı . Daha sonra Thoma Bravo’nun uzun vadede kripto para birimi endüstrisinin önemli bir parçası olacağını belirtti:

“Bu endüstri olgunlaştıkça, özellikle blok zinciri teknolojisi etrafında, satın alma tarafında büyük oyuncular olacağız.”

Bravo’nun görüşüne göre, blockchain, veritabanı ürünlerine kıyasla gerçek dünyadaki sorunları ele almak için mevcut teknolojilerden “daha iyi kullanım durumları” sağlar.

Şirketinin bakış açısına göre blockchain, yazılım pazarının “çok daha büyük” olduğu anlamına geliyor. Thoma Bravo, özellikle yazılım ve teknoloji şirketlerine odaklanan bir özel sermaye şirketidir.

Bravo, şirketinin uzayda büyük satın almalar yapmak istemediğini söyledi. Bunun yerine, şu anda sadece bir büyüme-özsermaye modeli kullanacaklar. Ayrıca, blok zinciri ile ilgili olarak, geç aşamadaki büyüme öz sermayesinin “yatırım yapmak için çok uygun hale geldiğini” söylüyor.

Bravo, önümüzdeki 2-5 yıl içinde sektör olgunlaştıkça, 22 yıl önce olduğu gibi “dünyanın ilk yazılım satın alma firmalarından biri” olmayı planlıyor.

BTC’de Bravo Boğa

Bravo genel olarak blok zincir teknolojisi konusunda hevesli olsa da, kişisel olarak özellikle Bitcoin’e yatırım yaptı .

Bravo, geçen hafta Bitcoin’e övgüler yağdırdı ve onu gençlerin sevdiği “merkezi olmayan”, “sürtünmesiz” ve “sınırsız” bir ağ olarak nitelendirdi. Ayrıca bunu mükemmel bir enflasyon koruması olarak görüyor.

Belirli bir fiyat tahmini sunmamakla birlikte, geçen hafta Bitcoin’de “çok yükseliş” olduğunu söyledi. Daha birçok büyük kurumun Bitcoin’e fon tahsis edeceğini öngörüyor ve bunun fiyat artışına yol açacağına inanıyor.

Son zamanlarda, içgüdüleri oldukça doğruydu. Bitcoin dün 56 bin dolara yakın ralli yaparak 1T dolarlık piyasa değerini geri aldı.

cryptopotato

binance.gif