• BITCOIN/TL
  1143738,674
  % 0,69
 • ETHEREUM/TL
  62641
  % 0,64
 • RIPPLE/TL
  17.93
  % 0,37
 • BITCOIN CASH/TL
  6567.32,165
  % 0,06
 • LITECOIN/TL
  2072.97
  % -0,62
 • COSMOS HUB/TL
  273.13
  % -2,07
 • CARDANO/TL
  11.27
  % -0,62
 • TETHER/TL
  28.92
  % 0,09

Milyarder Mark Cuban: “Dogecoin bir piyango biletinden daha iyidir”

binance.gif

Mark Cuban’ın Pazartesi günkü tweet’ine göre, bugün DOGE hakkında konuşmak için Ellen DeGeneres Show’a gidecekti.

Gibi erken geçen yıl olduğu gibi o söyleyerek Bitcoin konumda herkes güldü ünlü girişimci, daha doğrusu muz yatırım  onlar yenilebilir ve Bitcoin NFTlerdeki ve dijital para birimlerinin “yeni inanç” dönüştürüldü haline gelmiştir olmadığından – Kullandığı hor görmek.

Programda ev sahibi Ellen DeGeneres’e Bitcoin’in altının dijital analogu olduğunu, Ethereum’un dijital para biriminin eşdeğeri olduğunu ve NFT’nin çocukların telefonlarında taşıyabilecekleri ve fiziksel koleksiyon öğeleriyle yaptıkları gibi alıp satabilecekleri harika bir dijital koleksiyon olduğunu söyledi. .

5795_098344

 

“Dogecoin bir piyango biletinden daha iyidir”

Cuban, sunucuya, yakın zamanda büyük bir hayranı olduğu Dogecoin’den de bahsetti. Milyarder, madalyonun 2013 yılında şaka olarak başladığını ve birkaç ay önce gerçek bir çılgınlığa dönüştüğünü ve fiyatının arttığını açıkladı. Artış çoğunlukla Elon Musk tweetleri sayesinde oldu.

Mark Cuban, oğlu Jake ile biraz DOGE satın aldığını paylaştı. Dogecoin’in yatırım yapmanın iyi olduğuna inanıyor çünkü insanlar şu anda bu parayı aktif olarak kullanıyor ve giderek daha fazla büyük Batılı şirket şu anda DOGE’yi ödeme olarak kabul ediyor.

Fiyatı artmasa bile, herkes DOGE’u NBA’in Küba’ya ait Dallas Mavericks mağazası olan Mavericks Mağazasından satın almak için kullanabilir – biletlerden gelecekteki oyunlara ve ürünlere kadar her şeyi.

Mağaza, DOGE’yi BitPay aracılığıyla kabul eder. Nisan ayında kripto işlem operatörü, Mavericks Store’daki kitaplarda 6.000 DOGE işlemi olmasını bekliyor.

5795_2_0987

Elon Musk’ın favori parası

DOGE, vizyon sahibi Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’un favori parası olmaya devam ediyor. Tesla, Bitcoin’i bilançosunda tutar ve bunu otomobiller için ödeme olarak kabul eder.

Bugün erken saatlerde Elon Musk  , Dave Portnoy’un savaş tweetine yanıt olarak, Tesla’nın Bitcoin’in likiditesini kanıtlamak için BTC’sinin yalnızca yüzde 10’unu sattığını tweetledi , ancak Musk ayrıca Bitcoin’inden hiçbirini satmadığını ve böylece BTC’nin de sahibi olduğunu doğruladı.

Musk, tweet’leriyle DOGE’u desteklemeye devam ediyor ve son zamanlarda ayda havlayan bir Shiba Inu (DOGE’un sembolü) tweet’ini tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.44 dolara çıkardı.

u.today

binance.gif