• BITCOIN/TL
  567548,242
  % -0,64
 • ETHEREUM/TL
  39658
  % -0,82
 • RIPPLE/TL
  10.9
  % -1,11
 • BITCOIN CASH/TL
  2410.01,242
  % 0,09
 • LITECOIN/TL
  2010.47
  % 0,41
 • COSMOS HUB/TL
  224.33
  % 0,43
 • CARDANO/TL
  7.88
  % -0,67
 • TETHER/TL
  20.97
  % -0,01

Mike Novogratz, ”DeFi Projelerini Litecoin’e (LTC) Tercih Ederim” Dedi

binance.gif

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Bitcoin milyarderi ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Litecoinlerin parlak geleceğine inanmadığını ve buna DeFi projelerini tercih ettiğini Twitter paylaşımı ile dile getirdi.

“DeFi projelerinde vakit geçirmeyi tercih ederim”

Novogratz, Nuggets News’in kurucusu Alex Saunders’ın tweet’ine yanıt verdi. bir kez tuttuğu pozisyon.

Galaxy Digital CEO’su, Litecoin’in gerekli özelliklere sahip olmadığı için benimsenmesini artırabileceği konusundaki şüphelerini paylaştı.

Bu nedenle Novogratz, DeFi projelerine zaman ayırmayı tercih ediyor ve uzun süredir Bitcoin ve Ethereum’da.


Saunders ayrıca, Litecoin’in düzenleyici kesinliğe sahip olduğu ve bu yıl gizlilik özellikleriyle ilgili bir güncelleme sunmayı planladığı için ilk 3 sıraya tırmanabileceğini düşünüyor.

Ayrıca, Grayscale (Grayscale Litecoin Trust) ve Coinbase’den (XRP’yi kaldırmayı planladığını açıklayan ancak yine de SEC tarafından “yasadışı XRP satışlarından” komisyon ücreti aldığı için dava açıldı) desteği var.

Daha önce Novogratz, Litecoin’den Bitcoin’e doğrudan bir saldırı olarak bahsetmişti ve LTC’nin BTC’den daha hızlı olmadığını ve BTC’nin dijital altınına göre dijital gümüş olmadığını söyledi.

“SEC’in Ripple’a dava açmasının bu kadar uzun sürmesi garip”, Mike Novogratz

SEC, 21 Aralık’ta Ripple aleyhine resmi olarak suç duyurusunda bulunup yatırımcılara kayıtsız menkul kıymetler (XRP) satmakla suçladıktan sonra, Novogratz Twitter’a, Jay Clayton’ın (şimdi eski SEC başkanı) bu kadar uzun sürmesinin garip olduğunu düşündüğünü söyledi.

Novogratz, XRP’nin aksine, düzenleyici tarafından menkul kıymet olmadıkları onaylandığı için Bitcoin ve Ethereum’un “bir SEC geçişine” sahip olduğunu yazdı.

u.today

binance.gif