• BITCOIN/TL
  763309,634
  % 1,44
 • ETHEREUM/TL
  45388
  % -0,36
 • RIPPLE/TL
  14.64
  % 3,30
 • BITCOIN CASH/TL
  6333.26,540
  % -0,97
 • LITECOIN/TL
  1768.41
  % -2,40
 • COSMOS HUB/TL
  192.36
  % -2,43
 • CARDANO/TL
  7.09
  % -1,03
 • TETHER/TL
  27.58
  % 0,23

Michael Saylor: Bitcoin’in Değiştirilme Şansının Sıfır Olduğunu Söyledi

binance.gif

Bitcoin’in önde gelen kripto para birimi olarak tacını kaybetme olasılığı söz konusu olduğunda, MicroStrategy’den Michael Saylor bunun olma ihtimalinin sıfır olduğunu düşünüyor.

Ama o haklı mı? Sonuçta konu teknoloji olduğunda Bitcoin rekabetin çok gerisinde kalıyor.

Bitcoin Karşısındaki Durum

İlk günden beri Bitcoin, en azından piyasa değeri açısından tüm rakipleri savuşturmayı başardı.

Teknik olarak üstün, daha hızlı ve daha ucuz blok zincirleri mevcut olsa da, piyasa Bitcoin tercihini sürdürüyor. Verilen, Bitcoin’in% 80 + hakimiyet günleri geçti. Ancak her şey olduğu gibi, hala dışarıdaki diğer tüm kripto projelerini ve önemli bir marjla gölgede bırakıyor .

Buna rağmen, Bitcoin’in bu pozisyonu korumaya devam edip edemeyeceği konusunda her zaman bir şüphe vardır.

Bir ters dönmeyi bekleyenler, genellikle ilk hareket edenlerin sonunda daha yeni teknolojilere yol açtığını belirtiyorlar. MySpace’den Facebook’a ve Netscape’den Chrome’a ​​kadar sayısız örnek var.

Buna Bitcoin’deki kusurları da ekleyin ve takla atmak için bir durum oluşturmak kolaydır. Saniyede 7 işlem hızının düşük olması, gizlilik eksikliği ve Bitcoin’in programlanamaması gibi kusurlar.

Tüm bunlar hesaba katıldığında, Bitcoin’in bir geleceği olup olmadığı sorgulanmak zorunda kalıyor.

Saylor Geleceğin Parlak olduğunu Söyledi

Michael Saylor’a göre Bitcoin’in geleceği, teknik eksiklikleri ne olursa olsun parlak görünüyor. Fiyatın Bitcoin’in yapışkanlığının ana nedeni olduğuna ve neden zirvede kalacağına inanıyor.

Saylor, Bitcoin fiyatının potansiyelini zorlukla gerçekleştirmeye başladığını da sözlerine ekledi. Olduğunda, dünyanın gördüğü en başarılı şey olacak.

Bence bunun için sıfır şans var. Bitcoin’in trilyon dolarlık dijital para ağı. Bitcoin, hayatınızda gördüğünüz en başarılı şey olacaktır.

Bu iddiayı destekleyen Saylor, en iyi şirketlerin trilyon dolarlık piyasa değerine ulaştığı zaman dilimlerini aktarıyor. Saylor, Bitcoin’in bunu diğerleri için on yıllara kıyasla sadece 12 yılda başardığına dikkat çekiyor.

“Microsoft’un bir trilyon dolar olması 44 yıl, Apple’ın trilyon dolarlık bir ağ olması 42 yıl, Amazon’un trilyon dolarlık bir ağ olması 24 yıl, Google’ın trilyon dolarlık bir ağ olması 22 yıl sürdü. Bitcoin’in trilyon dolarlık bir ağ olması 12 yılını aldı ve başka hiçbir şey yok. Trilyon dolarlık başka bir ağ yok. “

Dahası Saylor, bu büyüme oranının ancak para basmanın ve düşük faiz oranlarının belirsiz olduğu bu dönemlerde hızlandığını belirtiyor. Buna ek olarak PayPal ve Square gibi kurumlar, temel katman üzerine inşa ediyor ve Saylor, Bitcoin’in bir numaralı kripto para olacağından emin.

newsbtc

binance.gif