• BITCOIN/TL
  599852,266
  % -0,57
 • ETHEREUM/TL
  39338
  % 0,86
 • RIPPLE/TL
  10.52
  % -0,63
 • BITCOIN CASH/TL
  6029.37,212
  % 0,83
 • LITECOIN/TL
  1903.33
  % -0,96
 • COSMOS/TL
  328.71
  % -0,81
 • CARDANO/TL
  20.65
  % 0,05
 • TETHER/TL
  9.55
  % 2,86

Miami, Şimdiye Kadarki En Büyük Bitcoin Konferansına Ev Sahipliği Yapacak

binance.gif

Bitcoin 2021 konferansı, politikacılar, düzenleyiciler, ünlüler, Bitcoin savunucuları ve kripto endüstrisindeki yatırımcılar da dahil olmak üzere bir dizi katılımcı ve saygın açılış konuşmacısı ile Miami’de yapılacak.

Etkinliğin başlangıçta 30 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde Los Angeles’ta yapılması planlanıyordu. Ancak, COVID-19’un ikinci dalgası ve aşıların kullanıma sunulması nedeniyle yer ve tarih değiştirildi. Bu hafta Bitcoin 2021, 3 ve 5 Haziran tarihleri ​​arasında Miami, Florida’daki (ABD) Wynwood’s Mana Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Konferans yıllık bir etkinlik olmasına rağmen, dünyayı saran salgın nedeniyle Bitcoin 2020 yapılamadı. İken Bitcoin 2021 olay 21.000 katılımcı bir COVID kısıtlaması kapasitesine sahip olacak. Şu an itibariyle organizatörler, Bitcoin 2021’i şimdiye kadarki en büyük Bitcoin etkinliği yapacak en az 12.000 katılımcı bekliyor.

Los Angeles’tan Miami’ye

Bitcoin 2021 organizatörlerine göre, COVID sonrası dünyada Los Angeles çevresindeki belirsizlik, tüm çabalarına rağmen bu yıl konferansa şehirde ev sahipliği yapmalarını imkansız hale getirdi.

Etkinliğe ev sahipliği yapacak başka bir şehir arayan Miami, şehrin blockchain ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere birçok yenilikçi teknoloji için bir merkez haline geldiğini göz önünde bulundurarak mükemmel bir seçim oldu. Ve Miami Belediye Başkanı Francis Suarez bitcoin yanlısı olduğu için organizatörlerden 3 günlük konferansa kendi şehrinde ev sahipliği yapmalarını isteme nezaketini gösterdi.

Suarez, bu yılın başlarında Bitcoin Whitepaper Miami’nin resmi web sitesine ev sahipliği yaptıktan sonra , şehrin Bitcoin’i “kabul edilebilir bir para birimi” olarak desteklediğini ve gelecekte ona yatırım yapmayı umduğunu söyleyerek kripto para birimini onayladı . Mart ayında belediye başkanı, Miami’nin şehrin nükleer enerji kapasitesinden yararlanacağı için bir bitcoin madenciliği merkezi haline gelmesini çok istediğini söyledi.

Bitcoin 2021, eski kongre üyesi Ron Paul , Miami Belediye Başkanı Francis Suarez , Senatör Cynthia Lummis , MicroStrategy’den Michael Saylor ve Twitter’dan Jack Dorsey gibi ana konuşmacılara ev sahipliği yapacak . Diğer öne çıkan konuşmacılar arasında Floyd Mayweather Jr , Winklevoss ikizleri, Max Keizer ve Warren Davidson sayılabilir .

Konferans, en büyük kripto para birimini ve merkezi olmayan teknolojisini kutlamaya odaklanan ve aynı zamanda sektördeki en parlak beyinlerden bazılarının toplu katkısıyla Bitcoin’in teknik ilerlemesini keşfetmeye odaklanan eğitici bir Bitcoin etkinliğidir.

Etkinlik ayrıca, insanlara kripto para birimini gerçek dünya ortamında kullanma fırsatı vererek, bitcoin’in ana akım olarak benimsenmesini sağlamayı amaçlıyor.

cryptopotato

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif