• BITCOIN/TL
  1143119,165
  % 0,32
 • ETHEREUM/TL
  62639
  % 0,36
 • RIPPLE/TL
  17.94
  % 0,23
 • BITCOIN CASH/TL
  6559.71,208
  % -0,34
 • LITECOIN/TL
  2070.94
  % -1,12
 • COSMOS HUB/TL
  273.34
  % -2,36
 • CARDANO/TL
  11.27
  % -0,98
 • TETHER/TL
  28.93
  % -0,06

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Şehri Dünya’nın En gözde Kripto Merkezi Haline Getirmeye Çalışıyor

binance.gif

Miami belediye başkanı, şehrini kripto dostu bir yer haline dönüştürmeye çalışıyor.

Hafta Sonu Miami Belediye Başkanı Francis Suarez , Miami, Florida’daki kripto paranın geleceğini tartışmak için Gemini’nin kurucu ortakları ve Bitcoin boğaları Tyler ve Cameron Winklevoss ile bir araya geldi.

Suarez, sohbeti kriptoyu aydınlatmak ve avantajlarını vurgulamak için kullanmaya çalışıyor ve Miami’nin, kurucu ortakların Gemini’yi merkeze almaya karar verdiği Wyoming, Wisconsin ve New York gibi kripto dostu şehirlerin izinden gitmesini istediğini söyledi.

Suarez, şirketler düzenleyici ortamın başarılı olmalarına izin verdiği yere gitmek istedikleri için Miami’nin “düzenlemenin en son noktasında” olmasını istediğini söylüyor.

Suarez, Miami’yi teknoloji girişimcilerin bir yuva bulup yenilikler yapabilecekleri bir şehir olarak gördüğünü paylaşarak son tweet’te bu duyguyu destekledi .

“Vizyonumuzu paylaşan herkesin buraya gelip inşa etmesini istiyoruz – ama biz” Silicon Beach “veya bir sonraki New York olmayacağız … Biz Miami’yiz ve bunu unutmayacağız.”

Miami Belediye Başkanı, bireylerin teknoloji alanında çalışabildiklerinde ailelerine, bir kariyere ve hatta kendi şirketlerine başlama becerilerinin kendilerine verildiğine inandığını söylüyor.

Suarez’in kripto sektörünü sesli olarak destekleme geçmişi var.

Geçen ayın sonlarında Suarez , Miami’nin rezervlerinin küçük bir yüzdesini Bitcoin’e tahsis etme olasılığını tartışmak için Twitter’a gitti ve bu fikri keşfetmeye açık olduğunu söyledi.

Suarez ayrıca Twitter takipçilerine Miami vatandaşlarının yakında şehirdeki faturalarını Bitcoin ile ödeyebileceklerini ve yönetiminin 2021’de bu özellik üzerinde çalışmayı planladığını iddia etti.

dailyhodl

binance.gif