• BITCOIN/TL
  766234,551
  % 1,23
 • ETHEREUM/TL
  45465
  % -0,62
 • RIPPLE/TL
  14.71
  % -1,69
 • BITCOIN CASH/TL
  6399.31,420
  % 0,66
 • LITECOIN/TL
  1775.86
  % -1,99
 • COSMOS HUB/TL
  192.51
  % -1,57
 • CARDANO/TL
  7.16
  % -0,67
 • TETHER/TL
  27.57
  % 0,05

MATIC bu hafta 2 dolara çıkabilir mi?

binance.gif

MATIC‘in ticaret hacmi son 24 saatte % 35 arttı. Artan ticaret hacmi ve piyasa değeri ile, MATIC’in rallisinin daha yeni başlamış olması muhtemeldir . Yan zincirlerin ne kadar etkili ve ölçeklenebilir olduğu konusundaki tartışma, son zamanlarda önemsiz olarak ortaya çıktı. MATIC şu anda Ethereum’un mevcut ölçeklendirme anlatısını temsil eden en erişilebilir likit token.

Curve ve AAVE’nin zaten kullanıma sunulmasıyla birlikte, MATIC’in piyasa değerinin artmaya devam etmesi bekleniyor. Zincir üzerindeki duyarlılık yükseliş eğilimindedir ve büyük HODLers’ın konsantrasyonu % 90’ın üzerindedir. Bu, MATIC’in bu hafta 2 $ seviyesine çıkması için olumlu bir işaret .

Altcoin 0,585 dolardan işlem görüyordu. Ek olarak, MATIC’in işlem sayısı ve zincir içi aktivitesi, MATIC’in piyasa değeri açısından rakibi olan projeler olan DOT ve ADA’nınkini aştı ve bu da mevcut yükseliş anlatısını destekliyor.

Yukarıdaki tabloya göre, iki gün önce oynaklıktaki düşüş, fiyattaki artışa karşılık geldi ve bu, MATIC için bir trend olarak ortaya çıktı . Volatilite arttığında, fiyat sınırlı kalır veya düşer. Şu anda, oynaklıktaki artışa ticaret hacmindeki artış eşlik ediyor ve bu fiyat için yükseliş.

Poligon büyüme hikayesine birkaç proje katıldı ve yükselen TVL’ye katkıda bulundu. Altcoin, 2 doların altındaki fiyatlarda değerinin altında kalmaya devam ediyor. En son ATH birkaç saat önce vuruldu, fiyat 0,744 dolara ulaştı. MATIC’in ikinci katman çözümü, Ethereum’un kalıcı ölçeklendirme sorunları nedeniyle Ethereum için en iyi rakip olarak ortaya çıktı.

Bu, altcoin fiyatları geçen hafta sonu düşüşünden sonra toparlanırken, spot borsalardaki talebe katkıda bulundu. Bu, bloktan alınan verilere dayalı olarak % 3.23’lük bir artışla artan para girişinden açıkça görülmektedir . % 100 HODLers mevcut fiyat seviyesinde karlı, kar alan satıcılar var, ancak satış baskısı fiyat seviyesini etkilemedi.

ETH trendine ve altcoin rallisine öncülük eden fiyat, hem perakende tüccarlardan hem de HODLers’tan satışa direndi. Tamamen sulandırılmış piyasa değeri % 46’lık bir artış ile, altcoin şimdi 39. Halen% 52’si alıyor MATIC en arz dolaşımda olduğunu ve bu yeni ATH vurmak fiyata likidite teklif etti. Yukarıdaki ölçümlere ve zincir içi analize dayalı olarak 2 dolara daha fazla fiyat artışı bekleniyor.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif